نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال+ تصاویر

داشتن ابرو ایده ال

نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال+ تصاویر

اکثر ما از مدل ابروهایمان ناراضی هستیم و دوست داریم ابروهایی پر و زیبا داشته باشیم. در این مطلب سه راهکار به شما ارائه می شود تا ابروهایی ایده آل داشته باشید، البته فراموش نکنید این سه راه کافی نیستند بلکه خود شما هم باید یک سری فعالیت های دیگر را همرا با یکی از این سه راهکار زیر انجام دهید تا به نتیجه برسید.

اکستنشن ابرو:امروزه ساده ترین و سریع ترین راه برای داشتن ابروهایی زیبا و پهن اکستنشن است، شما با اکستنشن می توانید ابروهای تان را بلند یا پر کنید و یا حتی حالت آنها را تغییر دهید، این فرایندی کاملا ساده است و به این صورت است که ابتدا آناتومی چهره و اجزای صورت شما آنالیز شده، سپس بهترین مدل ابرو جهت هماهنگی با اجزای صورتان انتخاب شده و اجرا می شود.

اکستنشن به دو صورت انجام می شود:

۱)روش مو به پوست

۲)روش مو به مو

ماندگاری حالت اول، ۷ الی ۱۰ روز و ماندگاری حالت دوم ۳ الی ۴ هفته می باشد.

نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال+ تصاویر

سایه ابرو:این تکنیک فوق العاده است، اگرابروهایی خالی و کم پشت دارید و دوست دارید جلوه ای طبیعی به آنها بدهید از این روش استفاده نمایید، کل این فرایند ۱۰ دقیقه طول می کشد،بهتر است از رنگ های تیره تر از ریشه ابروهایتان استفاده نمایید تا سایه ابرو، طبیعی تر شود، ماندگاری این روش هم ۷ الی ۱۰ روز می باشد.

نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال+ تصاویر

پیوند ابرو:اگردو روش فوق توجه شما را جلب نکرده است، می توانید از این روش استفاده نمایید، البته این روش حرفه ای تر از روش های قبلی است، و طبعاً هزینه های بیشتری را هم برای شما ایجاد می کند، ولی ماندگاری آن برای همیشه بوده و روشی کاملا طبیعی است. توجه داشته باشید که پیوند ابرو می بایستی حتما توسط یک متخصص انجام شود. در این فرایند از موهای بالای گوش شما برای پیوند زدن به ابروهایتان استفاده می شود، دو الی سه ساعت، به صورت میانگین زمان می برد، طراحی ابرو در این روش هم همانند روش های فوق طبق آناتومی چهره شما انجام خواهد شد.

ایده ال

اخبار مرتبط:

اكستنشن ابرو به جای تاتو!

آیا اکستنشن مژه ها ضرر دارد؟

مرحله به مرحله ی پر کردن ابرو+ راهنمای تصویری

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار