علیرام نورایی و همسرش درجشنواره فیلم فجر + تصاویر

این روزها سالن برگزاری جشنواره فیلم فجر در برج میلاد محل رفت و آمد بازیگران و سینماگران کشورمان است و علیرام نورایی و همسرش نیز روی فرش قرمز این فستیوال حاضر شدند.

به گزارش پارس به نقل از نمناک علیرام نورایی که برای بازی در فیلم جشن تولد در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت با همسرش بر روی فرش قرمز کاخ جشنواره حاضر شد.

  علیرام نورایی و همسرش  ، علیرام نورایی ، عکس همسر علیرام نورایی

 علیرام نورایی و همسرش روی فرش قرمز جشنواره فجر

 علیرام نورایی در جشنواره فجر ، عکس همسر علیرام نورایی ، بازیگر و همسرش

تیپ متفاوت علیرام نورایی در جشنواره فجر

نورایی در نشست خبری فیلم جشن تولد ، بازیگر و همسرش ، علیرام نورایی در جشنواره فجر

علیرام نورایی در نشست خبری فیلم جشن تولد

علیرام نورایی ، علیرام نورایی در جشنواره فجر ، بازیگر معروف و همسرش در جشنواره فجر

علیرام نورایی بازیگر فیلم جشن تولد

جشن تولد اولین فیلم بلند سینمایی عباس لاجوردی است که با سرمایه شخصی نصرت نوری و عباس فاتح ساخته شده و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس هم بعد از تولید به جمع سرمایه گذاران این فیلم پیوسته است.

فیلم جشن تولد داستان خانواده سوری را روایت می کند که شب جشن تولد فرزندشان به نام رقیه مصادف می شود با حمله تکفیری ها به دمشق و حرم حضرت زینب (س) که این خانواده شیعه را به همراه همسایه اهل سنتشان از خانه به سمت محل امنی وادار به فرار می کند، مقصد آنها حرم امن حضرت زینب (س) است. در این مسیر با دو ایرانی که برای زیارت به اتفاق خانواده آمده اند آشنا می شوند که زمانی در جنگ ایران و عراق در خرمشهر از شهرشان دفاع می کردند در مسیر رسیدن به حرم در بین راه به یک کلیسا پناه می برند و ....

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار