حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر 94 + تصاویر

حاشیه های جالب نهمین روز جشنواره فیلم فجر

نهمین روز جشنواره فیلم فجر هم با حاشیه های مربوط به خود برگزار شد، هر پنج فیلم به نمایش در آمده در این روز با مضمون قتل و جنایت همراه بود که این موضوع در نوع خود جالب بود. حضور اصغر فرهادی به همراه همسرش پریسا بخت آور برای تماشای فیلم دستیار سابقش جلب توجه می کرد.علام نامزدها در این روز باعث اظهار نظر های زیادی شد.

کاخ جشنواره در روز نهم با اظهار نظر مانی حقیقی درباره فرش قرمز در نشست فیلمش آغاز شد که آنرا شبیه سیرک عنوان کرد.

در نشست دو فیلم «عادت نمی کنیم» و «برادرم خسرو» هم مانند مراسم فرش قرمزشان بازیگران اصلی از جمله هدیه تهرانی، محمد رضا فروتن، حمید رضا آذرنگ و شهاب حسینی حضور نداشتند و طبق اعلام قبلی نشست «پل خواب» هم برگزار نشد.

بعد از مستند «A157» که به بخش هایی از جنایات داعش می پرداخت در بخش هنر و تجربه «سگ و دیوانه عاشق» با حضور تعداد اندکی به نمایش درآمد. کمال تبریزی که فیلمش در نه رشته کاندید شده است از جمله این حاضران بود.

در مراسم فرش قرمز این فیلم یکی از عوامل با لباس محلی حاضر بود.

«لاک قرمز» فیلم نگاه نو روز نهم بود که نمایش آن با استقبال همراه شد و در مراسم فرش قرمز آن عروسکی که حضور پررنگی داخل فیلم داشت در دستان پانته آ پناهی ها جلب توجه می کرد.

«خانه ای در خیابان چهل و یکم» هم از این بخش به نمایش درآمد که برای این سانس اصغر فرهادی به همراه همسرش پریسا بخت آور به تماشای آن که توسط دستیار سابقش ساخته شده است، آمد و پس از پایان فیلم آنرا اثری خوب، شریف، ساده و بدون تکلف عنوان کرد.

«خشم و هیاهو» آخرین فیلم روز نهم بود که مورد توجه قرار گرفت. در ابتدای تیتراژ این فیلم که شباهت زیادی به ماجرای قتل همسر ناصر محمد خانی دارد هرگونه شباهت با ماجرایی واقعی اتفاقی قید شد.

از نکات فیلم های به نمایش درآمده در روز گذشته می توان به پر رنگ بودن موضوع مرگ، قتل و جنایت در همه آنها عنوان کرد و صحنه های کشیدن سیگار که در سه فیلم دیده شد. این در حالی بود که روز گذشته پیش از آغاز فیلم ها تصاویری با حضور بازیگرانی چون سعید راد و سروش صحت درباره مضرات استعمال دخانیات پخش شد.

بر خلاف دوره های گذشته کاتالوگ جشنواره که معمولا در روزهای اول برای استفاده اهالی رسانه و آگاهی آنها از جزییات آثار توزیع می شد با گذشت نه روز هنوز عرضه نشده است و گفته می شود با توجه به هزینه زیادی که صرف تولید آن شده است تنها به مهمانان خاص اختصاص خواهد داشت!. چهار کتاب منتشر شده برای بزرگداشت ها هم هنوز توزیع نشده است.

اعلام نامزدهای بخش اصلی جشنواره فضای روز نهم را تحت تاثیر قرار داد و بسیاری در خصوص انتخاب ها اظهار نظر می کردند.

امیر مهدی ژوله و صابر ابر از چهر هایی بودند که روز نهم به کاخ جشنواره آمدند.

در ادامه تصاویر حاشیه های روز نهم را با هم میبینیم.

حاشیه های جالب نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، عکس های نهمین روز جشنواره فیلم فجر

در نهمین روز جشنواره فیلم فجر چه گذشت ، عکس های نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، اصغر فرهادی

نهمین روز جشنواره فیلم فجر با حضور بازیگران ، اصغر فرهادی ، مهناز افشار

نهمین روز جشنواره فیلم فجر با عوامل فیلم ها ، مهناز افشار ، کمال تبریزی

تصاویر نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، کمال تبریزی ، مانی حقیقی

تصاویر نهمین روز جشنواره فیلم فجر با حضور بازیگران مطرح ، مانی حقیقی ، امیر مهدی ژوله

نهمین روز جشنواره فیلم فجر چطور بود ؟ ، امیر مهدی ژوله ، نهمین روز جشنواره فیلم فجر

حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر

حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر سی و چهارم ، نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر

تصاویر جالب حاشیه های نهمین روز کاخ جشنواره فیلم فجر ، نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار