کلاهبرداری با بیمه‌نامه‌های صوری

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از شرق، عاملان کلاهبرداری با بیمه‌نامه‌های صوری در عملیات غافلگیرانه کارآگاهان پلیس آگاهی «ارومیه» دستگیر شدند و به ٢٠٠ فقره کلاهبرداری اعتراف کردند.

سردار «ناصر اصلانی» دراین‌باره اظهار کرد: در پی شکایت نمایندگی یکی از شرکت‌های بیمه استان آذربایجان‌غربی مبنی بر اینکه صدور غیرقانونی و صوری تعداد کثیری بیمه‌نامه خودرو با اعمال تخفیف چندین‌ساله توسط شخصی به نام «اکبر»، منجر به تضرر بیش از ٢٠ میلیارد ریال به این شرکت شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

اصلانی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس، متهم را که از کارمندان سابق شرکت بیمه بود، شناسایی و دستگیر کردند. این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ٢٠٠ فقره کلاهبرداری با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد. فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پس از شناسایی در عملیات ضربتی همدست متهم را دستگیر کردند.

2022

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار