حاشیه های شب هشتم جشنواره فیلم فجر 34

یکی از نکات جالب جشنواره فیلم فجر سی و چهارم در مورد فیلم جدید مانی حقیقی است.

تصاویر مسعود بهنود حذف شد

به گزارش سیمرغ در تیتراژ پایانی فیلم "اژدها وارد می شود" به کارگردانی مانی حقیقی نام ترانه علیدوستی به عنوان یکی از سرمایه گذاران آمده است.
همچنین با مخالفت وزارت ارشاد با حضور مسعود بهنود در "اژدها وارد می شود" سعید حجاریان جایگزین او شد.


59463_808.jpgسعید حجاریان و مانی حقیقی

فیلم "برادرم خسرو" دیروز در کاخ جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد که بازی مثال زدنی شهاب حسینی در نقش یک بیمار روانی ، با استقبال زیادی از سوی تماشاگران روبرو شد.اما مراسم فرش قرمز این فیلم در غیاب شهاب حسینی برگزار شد ، شهاب حسینی به علت دلخوری از عدم حضور فیلم "آشغال های دوست داشتنی" در جشنواره امسال ، از سمت خود در جشنواره استعفا داد .همچنین ناصر هاشمی پس از سال‌ها با این فیلم پا جشنواره فیلم فجر گذاشت.

فیلم سینمایی "لانتوری" به کارگردانی رضا درمیشیان در همه ی سانس های مردمی جشنواره امسال با اقبال عمومی مواجه شد و دیشب نیز سانس آخر پردیس سینمایی کوروش ، به این فیلم اختصاص داشت. نکته قابل توجه این بود که علاوه بر بلیت های فروخته شده ی اینترنتی ، عده زیادی از مردم روی پله ها ، جلوی پرده سینما و روی زمین و حتی عده ای ایستاده در عقب سالن ، به تماشای این فیلم نشستند . فیلم لانتوری با موضوع اسیدپاشی ، یکی از جنجالی ترین فیلم های جشنواره فیلم فجر سی چهارم است.

تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ / فریبا بیات

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار