X بستن تبلیغات
5. Fixed

با دوربین داخل بازی Firewatch تصاویر زیبا از طبیعت گرفته و چاپ کنید!

بازی محبوب و زیبای Firewatch امروز منتشر می شود و ما شاهد منظره های خوشرنگ و زیبای آن هستیم . این بازی دارای قابلیت های خیلی خوبی است ، ولی هم اکنون می خواهیم یک ویژگی از آن را به شما معرفی کنیم که خیلی جالب تر و جذاب است .

در این بازی شما یک دوربین از نوع یک بار مصرف در دست خود دارید که به صورت فیزیکی می توانید آنرا در دست کاراکتر بازی مشاهده کنید .

این دوربین داخل بازی را می توانید در جنگل پیدا کرده و با آن عکس بگیرید . فقط نکته ی مهمی که وجود دارد ، این است که این ابزار تنها در نسخه ی PC بازی موجود بوده و شما آن را در نسخه ی PlayStation 4 پیدا نمی کنید.

شاید علتش این باشد که دوربین به صورت یک مود توسعه یافته و به همین دلیل نمی توان از ان در کنسول سونی استفاده کرد .

حال زمانی که شما با این دوربین عکس گرفتید ، یک لینک برای شما ارسال می شود که باید با آن تصاویر چاپ شده را خریداری کنید و این امر بعد از تکمیل کردن بازی امکان پذیر است .

زمانی که شما دوربین را پیدا میکنید و تصاویر مورد نظر را به وسیله ی آن میگیرید خواهید دید که این مناظر چقدر با شکوه و زیبا هستند . شما حتی می توانید آنهار ابه عنوان کارت پستال هدیه دهید . در زیر تصویر چاپ شده این این عکس ها را ببینید :

Firewatch-Photos-Printed

البته هزینه ی چاپ این تصاویر خیلی زیاد است . یکی از سایت های خبری به نام تکنوبوفالو این تصاویر را خریده و گفته که چون بازی جدید منتشر شده ، از آنها هزینه ی زیادی دریافت نکردند و با تخفیف زیادی عکس ها را عرضه کردند

ولی در کل امکان خیلی جالبی است و به وسلیه ی آن می توان ساعت ها سرگرم شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار