سرقت مسلحانه از طلا فروشی نازی آباد

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از خراسان، سارقان مسلح طلا فروشی خیابان نازی آباد محله خزانه پس از سرقت 2.5 کیلوگرم طلا مرد طلا فروش را با اسپری اشک آور مصدوم کردند.

ساعت 15:10 روزگذشته 3  جوان که سوار موتور سیکلت پالس بودند مقابل یک طلافروشی در خیابان نازی آباد محله خزانه توقف کرده و با2اسلحه کمری و کلاشینکف با تیر اندازی هوایی اقدام به ترساندن اهالی کرده و سپس با شلیک به سمت ویترین  و تخریب آن  2.5 کیلوطلاسرقت کردند در همین هنگام صاحب طلا فروشی برای دستگیری سارقان از مغازه خارج شده که سارقان با زدن اسپری اشک آور در صورتش او را مصدوم کردند.

در همین حال تعدادی از اهالی محل که متوجه سرقت از مغازه همسایه شان شده بودند برای کمک به او و دستگیری سارقان به سمت طلا فروشی آمدند که سارقان با شلیک چند تیر هوایی شاهدان سرقت را تهدید به قتل کرده و در کمتر از 4 دقیقه متواری شدند.با اعلام موضوع بلافاصله ماموران کلانتری به همراه تیم ویژه ای از  اداره مبارزه با سرقت مسلحانه پلیس آگاهی تحقیقاتشان را برای شناسایی 3 سارق مسلح آغاز کردند.درخوراشاره است در این سرقت به هیچ کدام از اهالی و رهگذران آسیبی وارد نشد اما  صاحب طلا فروشی به بیمارستان منتقل شد.

2022

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار