اصول پوشیدن جلیقه برای شیک پوشان+تصاویر

استفاده از جلیقه در استایل‌های رسمی و غیر رسمی

اصول پوشیدن جلیقه برای شیک پوشان+تصاویر

استفاده از جلیقه در استایل‌های رسمی

جلیقه های مردانه می توانند بسیار اغواگر باشند. این لباس همواره به عنوان یکی از خاص ترین نشانه های اجتماعی شناخته می شود، قادر است استایل های بسیاری را پوشش دهد، از پوشش های خیابانی و اسپورت گرفته تا پوشش هایی لوکس و کاملا رسمی.

اصول پوشیدن جلیقه برای شیک پوشان+تصاویر

استایل هایی که شامل جلیقه می شوند، برای هر فرم بدنی مناسب هستند. جلیقه می تواند برگ برنده بسیاری بزرگی برای افراد چاق باشد، زیرا قادر است با عمودی تر نشان دادن بدن، سایز آن ها را کوچک تر نشان دهد.

در استایل های معمولی کاپشن های جین، کاپشن های چرم، گرمکن و یا دیکر انواع پوشاک می توانند گزینه های مناسبی برای ست کردن باشند. این در حالیست که در استایل های رسمی تر به لباس هایی با جنس های رسمی تر و با دوخت و دوزی بهتر نیاز است.

اصول پوشیدن جلیقه برای شیک پوشان+تصاویر

هیچ الزامی به ست کردن جلیقه ها با کت و شلوارها وجود ندارد. از جلیقه ها می توان برای ایجاد کنتراست در ترکیب لباس های دیگر استفاده کرد.

اصول پوشیدن جلیقه برای شیک پوشان+تصاویر

اگر در موقعیتی قرار دارید که خیلی رسمی نیست، انتخاب یک پیراهن مناسب با جلیقه پسرانه و کراواتی زیبنده، علاوه بر این که می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد، قادر است تغییری شگرف را در استایل شما به وجود آورد.

شیکسون

اخبار مرتبط:

 عکس : ژاکت و پلیورهای بافتنی مردانه مدل زمستان

جلیقه ضد گلوله خانم وزیر +عکس

مدل های جدید جلیقه بافتنی پسرانه + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار