مدارس کدام استان ها امروز تعطیل شد؟

به گزارش جهان به نقل از میزان، به دلیل بارش برف مدارس برخی از استان های کشور تعطیل شد.

مدارس برخی از شهرهای استان کردستان؛ امروز تعطیل شد

اداره کل آموزش و پرورش کردستان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر، مدارس شماری از شهرهای این استان امروز دوشنبه ۱۹ بهمن ماه تعطیل است.

در این اطلاعیه آمده است: به دليل بارش برف و لغزندكي معابر امروز دوشنبه ۱۹ بهمن كليه مدارس شهرستان بيجار و مراكز پيش دبستان و مدارس ابتدايي سطح شهر سنندج و قروه و مدارس ابتدايي و متوسطه اول موچش و كليه مدارس روستايي شهرستانهاي قروه و سنندج در نوبت صبح تعطيل است.

برخی از مدارس استان اردبیل هم تعطیل شدند / دانشگاه آزاد با تاخیر کلاس‌های درس را آغاز می‌کند

بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش که صبح امروز منتشر شد امروز دوشنبه در نوبت صبح به دنبال بارش برف و برودت هوا مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی اردبیل،‌ خلخال، خورش‌رستم، سرعین، شاهرود، نمین، نیر، کوثر، هیر و در گرمی و ارشق در مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی و لاهرود و مشگین‌شهر تنها در مقطع پیش‌دبستانی مدارس تعطیل اعلام شد.

بر همین اساس دانشگاه آزاد واحد اردبیل نیز اعلام کرد به دنبال بارش برف سنگین در اردبیل آغاز کلاس‌های واحد دانشگاهی با تاخیر آغاز شده و ساعت اول کلاس دانشجویان تعطیل اعلام شده است.

برف و کولاک مدارس عمارلو و دیلمان را تعطیل کرد

بر اثر بارش برف و کولاک تمام مقاطع تحصیلی عمارلو رودبار و دیلمان سیاهکل تعطیل شده است.

تغییر شرایط جوی در گیلان موجب بارش برف و باران در برخی نقاط مختلف این استان شد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان درباره وضعیت مدارس این استان اظهار کرد: به دلیل بارش برف و کولاک تمام مقاطع مدارس عمارلو و دیلمان امروز تعطیل است.

مهدی حاجتی تصریح کرد: بقیه مدارس گیلان باز است و مشکلی وجود ندارد و دانش‌آموزان و معلمان در مدارس حاضر می‌شوند.

مدارس 6 شهر اردبیل در نوبت عصر امروز تعطیل شد

آموزش و پرورش استان اردبیل به دنبال بارش برف و برودت هوا مدارس 6 شهر اردبیل را در نوبت عصر تعطیل اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه‌ای که آموزش و پرورش استان اردبیل پیش از ظهر امروز صادر کرد در اردبیل و سرعین کلیه مقاطع تحصیلی و خلخال پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول، گرمی پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول، هیر پیش دبستانی و ابتدایی و مشگین‌شهر پیش دبستانی تعطیل اعلام شد.

مدارس همدان در نوبت بعد از ظهر تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش همدان با بیان اینکه به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر و جاده‌ها مدارس همدان در نوبت بعدازظهر تعطیل است، گفت: مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه نواحی یک و 2 همدان نیز تعطیل شدند.

عبدالرضا فولادوند با بیان اینکه با توجه به بارش برف و لغزندگی سطح جاده‎ها و معابر عمومی مدارس در نوبت بعدازظهر تعطیل خواهد بود، اظهار کرد: مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه در نواحی یک و 2 همدان تعطیل است.

وی افزود: مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه شهرستان رزن نیز در نوبت بعد از ظهر تعطیل شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان ادامه داد: مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی شهرهای ملایر، جوکار، نهاوند، تویسرکان، فامنین، قروه درجزین و اسدآباد نیز به علت بارش برف و لغزندگی سطح معابر و جاده‌ها در نوبت بعد از ظهر تعطیل خواهد بود.

وی با اشاره به تعطیلی در سایر شهرستان‌ها بیان کرد: تمام دوره‌های تحصیلی در شهرهای بهار، لالجین و کبودراهنگ نیز در نوبت بعد از ظهر دوشنبه 19 بهمن ماه تعطیل است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار