ماجرای لاشه حیوان عظیم الجثه در ساحل چالوس! + عکس

بعد از جنجال سفینه فضایی در آسمان چالوس اینبار نوبت به دیده شدن موجود عجیب الخلقه ای در ساحل چالوس رسیده است شایعاتی که جز ایجاد تنش و سردرگمی در بین عموم چیز دیگری به دنبال ندارد.عکس زیر با عنوان «در ساحل چالوس موجودی عجیب مشاهده شد» بار دیگر فضای مجازی را ملتهب کرد.

این تصویر که در فضای مجازی دست به دست می چرخد لاشه موجودی عجیب را در ساحل نشان می دهد که افرادی نیز در اطراف آن به چشم می خورند.

ساحل چالوس ، موجود عجیب ، موجود عجیب الجثه

درباره غیر واقعی بودن این تصویر چند نکته حایز اهمیت است: نخست اینکه این عکس در فصل گرم سال گرفته شده؛ لباس افرادی که در عکس مشاهده می شود لباس مناسب فصل تابستان است در حالی که آسمان چالوس در هفته های اخیر بارانی و سرد بود. لباس پلیس هایی هم که در عکس مشاهده می شود پیراهن سفید آستین کوتاه است؛ پوششی که مربوط به هیچ کدام از نیروهای انتظامی، امدادی و ساحلی نیست.

دو هفته قبل هم تصاویری مبنی بر مشاهده سفینه فضایی در شهر چالوس در فضای مجازی دست به دست شده بود که مشخص شد فتوشاپی ناشیانه بود.

دبیر بخش سرگرمی نمناک

دوستان و هموطنان عزیز ، فکر نمی کنید تلگرام تبدیل شده است به محل انتشار شایعه و به سخره گرفتن کاربران گروه ها و کانالها ؛ فکر نمی کنید بایستی کمی در مورد وابستگی و مرجع قرار دادن مطالب جوامع مجازی تغییر رفتار دهیم ؛ جالب اینکه ما در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات زندگی می کنیم اما همه چیز را به راحتی قبول کرده و حتی آنرا انتشار میدهیم.

در مورد عکس بالا باید عرض کنم که این عکس یک مونتاژ قطعی میباشد و در این راستا برخی از عکس ها مشابه آنرا در زیر منتشر کردیم.

موجود عجیب الجثه ، سواحل چالوس

سواحل چالوس ، ساحل چالوس

ساحل چالوس ، موجود عجیب 

اما در آخر عکس اصلی که بلاهای بالا سرش آمده است !!!!

ساحل چالوس ، موجود عجیب

این عکس متعلق به لاشه یک نهنگ در سواحل شیلی در سال 2011 میباشد

ماجرای لاشه حیوان عظیم الجثه در ساحل چالوس! + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار