سلفی خسرو شکیبایی در آخرین فیلم با عوامل + عکس

حمید طالقانی کارگردان و بازیگر سینما و تلویزون عکسی نوستالژیک از حضور خسرو شکیبایی در فیلم "آشیانه ای برای زندگی" دراینستاگرام خود منتشر کرد.

سلفی خسرو شکیبایی

  حمید طالقانی کارگردان فیلم هایی چون "رهاتر از دریا "و "آشیانه ای برای زندگی" عکسی نوستالژیک از حضور زنده یاد خسرو شکیبایی مربوط به فیلم "آشیانه ای برای زندگی "در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد و اینگونه نوشت: این عکس مربوط به سال 87 اخرین روزهای فیلمبرداری "اشیانه ای برای زندگی" است و آخرین بازی مرحوم خسرو شکیبایی است که بارها فیلم از شبکه سوم سیما پخش شد. افتخاری بود برای من که مرحوم خسرو شکیبایی در فیلمی که کارگردانش من بودم بازی کرد و خسرو می گفت همیشه دلم می خواست در فیلمی نقش پدر بزرگ را بازی کنم و در این فیلم این اتفاق افتاد..تنها یک قول به من داد که عملی نشد..خسرو گفت بعد از این فیلم هر فیلم دیگری بسازم حتی اگر یک سکانس بازی داشته باشد همراه من خواهد بود یک هفته بعد از پایان فیلم و شروع فیلم دیگرم برای دعوت از او برای نقش جدید در دفتر فیلم متوجه مرگ او شدم... یادش گرامی و روحش شاد...

سلفی خسرو شکیبایی در آخرین فیلم  با عوامل

باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

آنچه از خسرو شکیبایی نشنیده‌اید! + تصاویر همسر و فرزندانش

سلفی پوریا پورسرخ با پسر و همسر خسرو شکیبایی + عکس

خاطره بازی گریمور معروف با خسرو شکیبایی +عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار