X بستن تبلیغات
5. Fixed

بازی تاک پیش بینی می کند : تاریخ انتشار FIFA 17 چه روزی است ؟

با سلامی دوباره خدمت طرفداران بازی تاک و بازی های ورزشی ! با قسمت دوم این مقاله خدمت شما هستیم . در قسمت قبل در مورد خیلی از موارد مهمی که انتشظار داریم در بازی Fifa 17 وجود داشته باشیم ، با شما صحبت کردیم .

بازی تاک خدمت شما پیش بینی کرد که چه کسی ممکن است بعد از اتمام قرار داد مسی جای او را در جلد Fifa 17 بگیرد . همچنین در مورد مواردی که در گیم پلی نیاز به تغییر دارند نیز با شما صحبت کردیم که برخی از آنها بیشتر نظرات طرفداران بود . به هر حال شما به عنوان کسی که قرار است در زمین توپ میزند ، ظاهر شوید باید با محیط آن به راحتی ارتباط بر قرار کنید و این نکته ی بسیار مهمی است

امرور قصد داریم تا برای شما یک پست جالب منتشر کنیم . در این مطلب به دو چیز می پردازیم : تاریخ انتشار بازی و همچنی کاورهایی که طرفداران برای بازی ساخته اند . ذوق و شوق است دیگر ، گاهی اوقت جریان پیدا می کند و به شکل جلد بازی فیفا ظاهر می شود !

Bazitalk-fifa-16-

الکترونیک آرتز معمولا عادت دارد تا Fifa 17 را با یک الگوی تاریخ خاص منتشر کند . ما در این قسمت تاریخ انتشار بازی هار ا در کنار هم آورده ایم به یک الگو رسیدیم که نشان دهنده ی تاریخ انتشار بازی و برنامه ی منظم EA  است .

EA همیشه دو هفته قبل از انتشار بازی یک دمو از Fifa  را قبل از ارائه ی  نسخه ی اصلی  عرضه می کند . تاریخ انتشار چنین بازی های مهمی معمولا در E3 اعلام می شود . پس در ما رویداد EA Play این شرکت در ماه ژوئن/جولای منتظر هستیم تا در مور آن بیشتر بدانیم.

در ادامه می خواهیم با هم به تاریخچه ی انتشار بازی های FIFA بپردازیم  .

Bazitalk_Fifa-16_Cover

نسخه ی آخر این فرانچایز یعنی FIFA 16 در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵، نسخه ی ۱۵  آن در  ۲۳ سپتامبر ، نسخه ی ۱۴ در ۲۳ سپتامبر منتشر شده  و نسخه های دمو هم که دو هفته قبل تر از انتشار رسمی بازی در دسترس قرا می گیرد . در زیر به صورت خلاصه این زمان ها را برایتان دسته بندی کردیم :

تاریخچه ی انتشار بازی های FIFA در سال های قبل

تاریخ انتشار نسخه ی کامل FIFA 16 : در  ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵

تاریخ انتشار نسخه ی دمو  FIFA 16 : در  ۸ سپتامبر ۲۰۱۵

تاریخ انتشار نسخه ی کامل FIFA 15 : در ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۴

تاریخ انتشار نسخه ی دمو  FIFA 15 : در ۹ سپتامبر ۲۰۱۴

تاریخ انتشار نسخه ی کامل FIFA 14 : در ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۳

تاریخ انتشار نسخه ی دمو  FIFA 14 : در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۳

به الگوی بالا دقت کردید ؟

الکترونیک آرتز  مایل است تا فرانچایز فیفا را هر ساله در ماه سپتامبر منتشر کند .  به پیش بینی ما تاریخ انتشار نسخه ی آزمایشی در هفته ی اول سپتامبر( ۸ سپتامبر ) و نسخه ی کامل آن در سومین هفته ی سپتامبر منتشر می شود که احتمالا ۲۲ سپتامبر باشد .

همچنین تاریخ انتشار بازی برای کنسول ها متفاوت است و همیشه در دو تاریخ مختلف عرضه می شود . این بسته به منطقه و زمان آن کشور هم دارد . نسخه ی دمو بازی هم بر روی همه ی کنسول ها رایگان است که حجمی برابر با ۵ گیگ دارد ، البته اگر امسال بیشتر نشود .

به پیش بینی بازی تاک تاریخ انتشار نسخه های مختلف FIFA 17 به شرح زیر است :

PC

دمو : ۸ سپتامبر ۲۰۱۶

نسخه ی کامل : ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۶

PlayStation 3

الکترونیک ارتز معمولا نسخه ی آزمایشی بازی بر روی پلی استیشن را بسته به مناطق مختلف در PSN منتشر می کند

دمو: از ۸ تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶

نسخه ی کامل : ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۶

PlayStation 4

دمو از ۸ تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶

نسخه ی کامل : ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۶

Xbox One

دمو از ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶ (دانلود زودهنگام )

نسخه ی کامل : ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۶

Xbox 360

دمو از ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶ (دانلود زودهنگام )

نسخه ی کامل : ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۶

Android

دمو: در دسترس نیست

نسخه ی کامل : ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۶

IOS

دمو: در دسترس نیست

نسخه ی کامل : ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۶

این پیش بینی تنها بر اساس نسخه های قبلی انجام شده و تاریخ رسمی انتشار یک ماه قبل از انتشار بازی مشخص می شود .

در ادامه قصد داریم تا برای شما چند تا از تصاویر کاوری که طرفداران ساخته اند را منتشر و در مورد این مقوله کمی به بحث بپردازیم.

همیشه فرانچایز FIFA یکی از پر چالش ترین بازی ها بوده و هست و خواهد بود . هم اکنون طرفدران زیادی در فروم ها و وب سایت ها در مورد این بازی یا هم تبادل نظر می کنند و دیدگاه های خود را ارائه می دهند .

یکی از چیزهای مهمی که این روزها نقل مجلس این انجمن ها است ، تصاویر جلدی است که خود طرفداران آنها را طراحی کرده اند .

همانطور که در قبل گفتیم لیونل مسی با EA Sports یک قرار داد ۴ ساله داشت که در امسال منقضی شد . اما چه کسی قرار است جای او را بگیرد ؟ این ستاره ی آرژانتینی از FIFA 13 بر روی کاور این فرانچایز مشاهده و در نسخه های متعدد . FIFA 14 ، FIFA 15 و FIFA 16 هم ظاهر شد . آخرین بازیکن به غیر از مسی بر روی کاور فیفا ظاهر شد ستاره های انگلیسی ، وین رونی و جک ویلشر بودند . این پرسشی است که بعد از اتمام قرار داد مسی هنوز هم ذهن ها را به خود مشغول کرده است.

به همین علت طرفداران دست به کار شده اند و کاورهای مورد نظر خود را طراحی کرده اند که در زیر آنها را مشاهده خواهید کرد :

fifa17

FIFA-17-Image-2

FIFA-17-Image-3

FIFA-17-Image-4

FIFA-17-Images

نظر شما در این رابطه چیست ؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار