ازدواج پسر مشاور اردوغان خبرساز شد +تصاویر

خبر اعطای 1500 روادید ترکیه به نزدیکان نوه رئیس جمهور سابق سوریه، موجی از واکنشها را در پی داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان: ازدواج پسر مشاور اردوغان با نوه رئیس جمهور سابق سوریه و انتشار خبر اعطای 1500 روادید ترکیه برای نزدیکان عروس، موجی از واکنشها را در پی داشت.ازدواج پسر مشاور اردوغان به گزارش الوطن، "عثمان نوری،" فرزند "محمود انوکورن،" مشاور رئیس جمهور ترکیه در مراسمی با نوه " هاشم بیک الاتاسی،" رئیس جمهور سابق سوریه ازدواج کرد. مراسم ازدواج این دو نفر در کاخ تاریخی "کوچوک سو" در استانبول برگزار شد. پس از بازتاب خبر ازدواج فرزند مشاور اردوغان با نوه رئیس جمهور سابق سوریه در شبکه های اجتماعی، برخی فعالان اعلام کردند دولت ترکیه برای حضور نزدیکان عروس 1500 روادید صادر کرده است. این در حالی است که شماری دیگر از فعالان شبکه های اجتماعی این عدد را اغراق آمیز توصیف کردند و از صدور تنها 130 روادید خبر دادند.
ازدواج پسر مشاور اردوغان یکی از فعالان شبکه های اجتماعی در گروه "آزادسازی سوریه" که "فرهاد جعفر" نام داشت نوشت: عروس "هدی الاتاسی" از همسر خود چنین تقاضایی را مطرح کرده و او نیز به آن پاسخ داده است. این مسأله ای است که سبب خشم پناهندگانی می شود که تمامی نگرانی شان، آوارگی نزدیکانشان در اردوگاه های واقع در مرز ترکیه با سوریه است.ازدواج پسر مشاور اردوغان همچنین یکی دیگر از فعالان شبکه های اجتماعی به نام "فارس مغربی" تصویری از جشن ازدواج این دو نفر را با حضور احمد داوود اوغلو، نخست وزیر سابق ترکیه منتشر کرد.
ازدواج پسر مشاور اردوغان
 ترکیه اعلام کرده است برای شهروندان سوری که از طریق گذرگاه های دریایی و هوایی ساکن در کشوری سوم به این کشور سفر کنند، روادید صادر خواهد کرد. این اقدام ترکیه در پی توافقی که میان این کشور با اتحادیه اروپا برای کاهش مهاجرت به اروپا به امضا رسید، انجام شد. ازدواج پسر مشاور اردوغان 

کارت عروسی ازدواج فرزند مشاور اردوغان با نوه رئیس جمهور سابق سوریه 

ازدواج پسر مشاور اردوغان ازدواج پسر مشاور اردوغان 
پازدواج پسر مشاور اردوغان
انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار