X بستن تبلیغات
5. Fixed

رنجبرزاده:‌ ترکیه به فکر تزلزل در ساختارش باشد

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کشورهای مداخله‌گر در امور سایر کشورها همچون ترکیه ابتدا به فکر تزلزل در ساختارشان باشند.

خبرگزاری فارس: اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به کودتای شب گذشته در ترکیه گفت: کودتا در ترکیه نشان می‌دهد که اینگونه کشورهای زرق و برق‌دار از  انسجام درون سازمانی و درون دستگاهی برخوردار نیستند و متزلزل و لرزان هستند و چگونه است که این کشورها می‌‌خواهند اختلال در روند کار دیگر کشورها ایجاد کنند، غافل‌اند از اینکه خود متزلز‌ل‌اند.

وی افزود: خدا را شاکر هستیم که در منطقه‌ای که در هر طرف آن آتش و آشوبی برپاست جمهوری اسلامی ایران یک ساحل امن است و جا دارد تا از نیروهای انتظامی و امنیتی در این ارتباط تقدیر و تشکر داشته باشیم.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از اقدامات مداخله‌جویانه همچون اقدامات غیر انسانی و حرکت‌هایی که هیچگونه پشتوانه مردمی ندارد حمایت نمی‌کند و تنها حمایت جمهوری اسلامی ایران تنها از مظلومین و آزادی‌خواهان جهان است.

رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: حوادث اخیر در ترکیه و دیگر کشورها در منطقه نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران تا چه اندازه از این کشورها جلوتر است و باید تلاش کنیم که مشکلات اقتصادی نیز مرتفع شود و همه چیز طبق روال به پیش رود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار