ساختمان بنیاد مستضعفان آتش گرفت

مدیرکل پشتیبانی بنیاد مستضعفان با اشاره به آتش‌سوزی ساختمان ۹ طبقه بنیاد، گفت: حریق ناشی از اتصال برق آسانسور باری کارگاهی با همکاری کارشناسان آتش‌نشانی ایستگاه ۱۱ منطقه ۲ مهار شد.

آفتاب‌‌نیوز : مهدی خوش ‌سرشت اظهار کرد: ایرانیت های نصب شده در جوار آسانسور کارگاهی ساختمان 9 طبقه بنیاد به دلیل اتصال برق گرفتار حریق ساختمان بنیاد مستضعفان آتش گرفتشد که خوشبختانه ضمن استقرار چهار دستگاه خودروی سنگین آتش‌نشانی به دلیل ارتفاع سازه با عملکرد سریع و قابل تقدیر کارشناسان اتشنشانی ایستگاه 11 منطقه دو  مهار شد و هیچگونه خسارت جانی و خسارت عمده به ساختمان 9 طبقه در حال بازسازی بنیاد مستعفان در برنداشت.

وی  تصریح کرد: دود زیاد حریق مزبور  فقط ناشی از سوختن ایرانیت های محافظ و پشم شیشه اطراف سازه آسانسور کارگاهی بوده است که با مهار آتش طی هفت دقیقه تاثیری جدی بر سازه اصلی ساختمان خالی از سکنه در حال بازسازی نگذاشته است.

به گزارش تسنیم، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران نیز گفت:‌ در اطراف آسانسور این ساختمان که در بیرون قرار داشت، ایرانیت آتش گرفته بود که بلافاصله توسط آتش‌نشانان خاموش شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار