درگیری جوانان روستاهای «کلات» و «عراقی» اسفراین منجر به قتل شد

سرهنگ جاوید مهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی درگیری هفت نفر از جوانان روستای کلات شهرستان اسفراین با دو نفر از ساکنان روستای عراقی، فردی به هویت «الف. م» از ناحیه سر مصدوم و برای مداوا به بیمارستان امام علی (ع) بجنورد منتقل می‌شود.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به اینکه احتمال فوت مصدوم متصور بوده، ماموران پلیس آگاهی شهرستان اسفراین با همکاری پاسگاه انتظامی ایرج به روستای عراقی عزیمت و متهم «م.ع» را در منزلش شناسایی و دستگیر می‌کنند.

وی بابیان اینکه مصدوم به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند، تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده اذعان داشته «در تاریخ هجدهم تیرماه با خودروی نیسان از گنبدکاووس به روستای عراقی در تردد بودم که در جاده اصلی پس از روستای کلات، تعدادی از بچه‌های این روستا به ماشین من نزدیک شده و مرا مورد ضرب و شتم قراردادند و من نیز روز بعد به همراه دوستم به سمت روستای کلات رفتیم و در باغی در ورودی روستا با مقتول درگیر شده و با چوب چند ضربه به سرش وارد کردم و وی به زمین افتاد و بقیه افراد با دیدن میله آهنی در دست دوستم از صحنه متواری و بنده هم با دوستم از صحنه درگیری متواری شدیم«.

سرهنگ مهری بابیان اینکه پس از فوت مقتول دستگیری عاملان این نزاع دسته‌جمعی در دستور کار پلیس قرار گرفت، تصریح کرد: همه عوامل شرکت‌کننده در این درگیری در کمتر از سه ساعت، شناسایی و دستگیرشده و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار