X بستن تبلیغات
5. Fixed

بیوگرافی جواد پالیزدار + حواشی و سمت ها

جواد پالیزدار روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن تاکید بر اینکه یک ریال از دولت دریافت نکرده و رابطه استخدامی نیز با دولت ندارد گفت: برخی جریانات سیاسی و رسانه ای با سوءاستفاده از فضای باز کشور و سعه صدر مسئولان اقدام به دروغ پراکنی بی سابقه ای علیه بنده کرده اند.
وی با اشاره به اینکه در گزارش های منتشره ادعا شده است که وی در دهها شرکت و موسسه عضو هیئت مدیره می باشد تصریح کرد: در حال حاضر تنها عضو غیرموظف هیئت مدیره شرکت ایرانگردی و جهانگردی وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری هستم و ماهیانه حدود ۷۰۰ هزار تومان بابت حق جلسات از این شرکت دریافت می کنم.
پالیزدار بار دیگر با بیان اینکه در هیچ شرکت و موسسه دولتی و خصوصی حضور ندارد افزود: بر خلاف ادعاهای مطرح شده هیچ نسبتی با آقای عباس پالیزدار نیز نداشته و صرفا همشهری و همنام ایشان می باشم.
وی همچنین ادعای عضویت یا مسئولیت در مجموعه های دولتی از جمله ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی را نیز به شدت تکذیب کرد.
پالیزدار بر پیگیری حقوقی و قضایی افتراهای کذب مطرح شده در مراجع قضایی تا برخورد با خاطیان تاکید کرد.

در شبکه های اجتماعی خبری با مضمون زیر منتشر شده بود

جواد پالیزدار برادر بدهکار معروف بانکی عباس پالیزدار در سه سال گذشته و بعد از روی کار آمدن دولت حسن روحانی و با استفاده از برخی روابط با نزدیکان معاون اول رئیس جمهور به طرز عجیبی توانسته است در بیش از ۱۲ هلدینگ غیر مرتبط با هم از صنعت نفت گرفته تا صنایع شیر و حوزه گردشگری و حتی ساختمان سازی به عنوان مدیر عامل ، عضو هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره فعالیت کند . بحث بر انگیز ترین اتفاق آن است این شخص که میتوان او را ابولمشاغل دولت روحانی نامید ، همزمان هم بازرس ویژه وزیر کشور است هم در وزارت کار مشغول است ، هم دستی در سازمان بازنشستگی کشوری دارد و هم عضو هیئت مدیره مجتمع فولاد است و هم نایب رئیس هیت مدیره نفت و گاز لاوان .

به کارگیری یک شخص در بیش از ۱۵ پست مدیریتی این سوال را مطرح میکند که در دولت روحانی قحط الرجال است ؟ ویا اینکه آشنایی با برادران مسئولین دولت باعث چنین مسائلی شده است .

در ادامه نام و مشخصات برخی از این شرکت ها آورده شده است :

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار