استخدام وزارت ورزش و جوانان (خبر جدید)

 آزمون استخدام وزارت ورزش و جوانان

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام وزارت ورزش و جوانان در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

خبر ۲۶ تیر ۹۵ : قهرمانان ۳۹ رشته ورزشی می توانند استخدام دولت شوند (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مسئولان وزارت ورزش و جوانان همه تلاش خود را به کار گرفتند تا آئین نامه استخدام قهرمانان خارج از نوبت در هیات دولت به تصویب برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۲ تیر ۹۵ : تشریح جزئیات مصوبه دولت درباره استخدام قهرمانان ورزشی  (منبع : خبرگزاری آنا)

معاون پشتیبانی و توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزشکارانی می‌توانند از مزایای مصوبه هیات دولت مبنی بر استخدام قهرمانان ورزشی در دستگاه‌های دولتی استفاده کنند که از زمان ابلاغ و اجرای آن قهرمان شده باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ تیر ۹۵ : تصویب آیین‌نامه استخدام قهرمانان المپیک و پارالمپیک (منبع : خبرگزاری فارس)

وزیر ورزش و جوانان از تصویب آیین نامه استخدام قهرمانان بازی‌های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک در جلسه هایت دولت خبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ تیر ۹۵: جذب قبول شدگان آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان (منبع: خبرگزاری مهر)

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۲ تیر ۹۵ : خانواده قهرمانان المپیکی استخدام می شوند (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

 تفاهم نامه کمیته ملی امکان استخدام یکی از بستگان مدال آوران المپیک در فروشگاه رفاه را فراهم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۰ اردیبهشت ۹۵: جدول زمانبندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدام مشترک فراگیر وزارت ورزش و جوانان  (منبع : msy.gov.ir)

زمان مراجعه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در مصاحبه تخصصی اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، بر اساس اعلام اداره کل توسعه منابع و سرمایه انسانی وزارت ورزش و جوانان، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در مصاحبه تخصصی می توانند طبق جدول پیوست، برای مصاحبه تخصصی مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه + جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ اردیبهشت ۹۵ : مجوز استخدام برای مدال آوران المپیک و پارالمپیک (منبع : خبرگزاری ایسنا)

 معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد کسانی که در بازی‌های المپیک، پارالمپیک و باز‌ی‌های آ‌سیا‌یی و جهانی موفق به کسب مقام اول می‌شوند به استخدام وزارت ورزش و جوانان درخواهند آمد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۵ : اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور می رساند، نتایج اولیه آزمون یاد شده از امروز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۹از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود.

داوطلبان می توانند برای مشاهده ودریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای (نام خانوادگی ،نام ، شماره شناسنامه وتاریخ تولد ) و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام نمایند.

ضرروری است آن دسته از داوطلبانیکه باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه، در ردیف چند برابرظرفیت پذیرش هریک از دستگاه های اجرایی قرار گرفته اند، براساس جداول زمانبندی مربوط به هریک از دستگاه های مذکور بشرح ذیل این اطلاعیه، جهت تحویل مدارک ومستندات مورد نیاز وطی سایر مراحل پذیرش به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در تاریخ مقرر به منزله انصراف از مراحل پذیرش می باشد.

لازم به توضیح است، نتایج آزمون براساس نمرات آزمون عمومی وتخصصی واطلاعات اعلام شده از سوی داوطلبان مبنی بر بومی بودن ، سابقه خدمت ، ایثارگری و امتیازات مربوط به هریک از آن ها، لحاظ شده است، بنابراین معرفی افراد در چند برابر ظرفیت به منزله تایید وپذیرش نهایی آنان نخواهد بود و ملاک انتخاب نهایی براساس مجموع نمره فضلی آنان در آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه استخدامی در چارچوب مفاد دستورالعمل مربوط خواهد بود.

ضمناً داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج آزمون در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۲/۳۰ و  منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری یا بعد از تاریخ ۹۵/۲/۳۰ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه حضوری اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۵ : افزایش ۳۰درصدی حقوق کارمندان ادارات ورزش و جوانان (منبع : خبرگزاری مهر)

مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان از افزایش ۳۰درصدی حقوق کارمندان وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: این رقم به زودی در خراسان‌جنوبی نیز اعمال می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ بهمن ۹۴ : توجه ویژه به استخدام بانوان در وزارت ورزش (منبع : خبرگزاری ایسنا )

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از اولویت‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان فراهم کردن زمینه‌ای مناسب برای حضور بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی است.
به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، امیررضا خادم در جلسه روسای شهرستان‌ها، روسای ستادی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: عملکرد اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی را در طول این دو روز در دو ماه مهر و آبان بررسی کرده‌ایم و به نتایج بسیار خوبی دست یافته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان توجه ویژه‌ای به ورزش بانوان دارد، تصریح کرد: تاکنون حمایت بسیار ویژه‌ای از ورزش بانوان در سراسر کشور انجام شده است.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: در بعد قهرمانی و همگانی برنامه‌ریزی خاصی در حوزه ورزش بانوان انجام شده و می‌توان گفت نگاه جدیدی در حوزه ورزش بانوان بر کشور حاکم شده است.
خادم اظهار کرد: بعد از برگزاری مسابقات بازی‌های آسیایی که بانوان مدال‌هایی را برای کشور کسب کردند وزارت ورزش به این نتیجه رسید که نتیجه بدست آمده بسیار ارزشمند است.
وی به ضرورت رفع کمبود نیروی انسانی در ادارات کل ورزش و جوانان در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: در برخی از شهرستان‌ها حتی یک نفر هم استخدامی ندارند و باید برای حل این موضوع بررسی‌های لازم انجام شود.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: در شورای معاونین وزارت ورزش تصویب کردیم که تمامی ۱۰۰ نیرویی که قرار است به وزارت ورزش ورود پیدا کنند در شهرهای مختلف مشغول به فعالیت شوند.
خادم اظهار کرد: باید در جذب نیروی استخدامی نیز حضور بانوان به صورت ویژه مد نظر قرار بگیرد.
وی با اشاره به اینکه باید از کل بودجه استان‌ها در حوزه ورزش حداقل ۳۰ درصد در حوزه بانوان هزینه شود، اظهار کرد: هر هیاتی که مشغول به فعالیت است باید ۳۰ درصد ورودی مالی خود را به بحث توسعه ورزش بانوان اختصاص دهد.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: باید فرصت‌های مناسب درآمد‌زایی در حوزه ورزش بانوان شناسایی شود و برای آن‌ها برنامه ریزی ویژه‌ای انجام شود.
خادم ادامه داد: متاسفانه به دلیل اینکه در خراسان رضوی صنایع بزرگ حضور ندارند و صنایع خرد نیز متعلق به بخش خصوصی است آن‌ها نمی‌توانند به صورت جدی به ورزش کشور ورود پیدا کنند.

خبر ۲۰ دی: استخدام وزارت ورزش و جوانان

شرایط اختصاصی استخدام:

۱- حداکثرسن برای دارندگان مدرک فوق لیسانس ۳۲ سال تمام و حداکثر سن برای دارندگان مدرک دکتری ۳۵ سال میباشد.

۲ – یک سهمیه از سهمیه های استان مرکزی از محل باقیمانده ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران به واجدین شرایط بند “۵” امتیازات و سهمیه های قانونی (ایثارگران) مندرج در این دفترچه اختصاص دارد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده دفترچه شرایط اختصاصی و لیست رشته های مورد نیاز استخدامی وزارت ورزش و جوانان اینجا کلیک کنید

فهرست شغل محلهای وزارت ورزش و جوانان

100200300

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

 جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار