ابرکوه حاشیه امن مشروب‌سازان!!

امام جمعه ابرکوه گفت: برای ما قابل قبول نیست که بشنویم در شهرستان‌های همجوار، برای روزه‌‌خوار حد جاری می‌شود اما ابرکوه در منطقه حاشیه امن خلافکاران و بزهکاران و مشروب‌سازان و ناپاکان شده است.

مشروب‌سازان

امام جمعه ابرکوه می‌گوید مدتی است این شهرستان با مشکل ناامنی مواجه شده است.حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی در خطبه نمازجمعه گفت: شهر امنی که مرغی هم آشکارا در آن کشته نمی‌شد چه شده است که امروز باید شاهد قتل دو مادر بزرگ و تهدید و زورگیری و سرقت‌های حرفه‌ای باشد؟ وی از نیروی انتظامی، شورای تامین و مسئولان قضائی ابرکوه خواست برای حل این مشکل وارد عمل شوند.

حسینی افزود: مسئولان قضایی از اجرای حکم خدا در ملاءعام ابایی نداشته باشند و بدانید که وقتی مردم ببینند حکم خدا اجرا می‌شود از شما حمایت خواهند کرد.

وی تاکید کرد: برای ما قابل قبول نیست که بشنویم در شهرستان‌های همجوار، برای روزه‌‌خوار حد جاری می‌شود اما ابرکوه در منطقه حاشیه امن خلافکاران و بزهکاران و مشروب‌سازان و ناپاکان شده است.

 روزنامه جمهوری اسلامی

مطالب مرتبط:

بازداشت 1زن با 5 هزار لیتر مشروب در تهران

توليد شراب حلال بدون الكل براي مسلمانان!

کشف 1200 لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز در جهرم

آمار نگران کننده مصرف مشروبات الکلی در ایران!

قرص مشروب هم به بازار آمد!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار