انقلاب اسلامی بر تمام معادلات جهانی تاثیرگذار است

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: انقلاب اسلامی بر تمام معادلات جهانی تاثیرگذار است.

به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر دریادار بیغم،جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در صبحگاه ستاد این نیرو ضمن تبریک فرار سیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت:انقلاب اسلامی در شرایطی به وقوع پیوست که چهار چوب نظام بین الملل توسط دو بلوک غرب و شرق شکل گرفته بود و هر اتفاق مهم بین المللی یا وابسته به غرب و آمریکا بود و یا به کمنیسم شوروی ارتباط پیدا میکرد،اما انقلاب اسلامی ایران در هیچکدام از این قالب های نظام سلطه قرار نداشت و به هیچیک از طرف های استکبار وابسته نبود.

دریادار بیغم در ادامه افزود:امروز که 37 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی میگذرد ،جمهوری اسلامی ایران نه تنها متاثر از نظام های مستکبر بین المللی نیست بلکه خود تاثیرگذار در معادلات منطقه ای و جهانی است ،مانند بیداری اسلامی در منطقه و کشور های اسلامی که تاثیر گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

دریادار بیغم در ادامه خاطر نشان کرد:هدف انقلاب تنها حذف نظام سلطنتی در ایران نبوده است بلکه هدف بزرگ تر این نهضت،سرنگونی سلطه و استکبار جهانی است و امروز اثری که انقلاب اسلامی بر نظام بین الملل گذاشته است ،اینست که نا کارآمدی نظام سلطه را به جهانیان نشان داده است.

دریادار بیغم در بخش پایانی سخنانش اظهار داشت: انقلاب اسلامی و پیروزی مردم ایران با دست های خالی توانست ملت های دیگر را بیدار کند و نوید بخش مستضعفین عالم در رهایی از ظلم باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار