mini-NES فقط بازی هایی که با کنسول عرضه می شوند را اجرا می کند

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Kotaku، همانطور که در پردیس گیم هم پوشش داده شد، یک محصول هیجان انگیز برای طرفداران جدید و قدیمی "نینتندو" است. این دستگاه، یک کنسول 60 دلاری است که 30 بازی کلاسیک "نینتندو" از Final Fantasy گرفته تا .Super Mario Bros را اجرا می کند. اگر شما آن لیست را دوست ندارید، شانس به شما پشت کرده است چون "نینتندو" می گوید که حتی بعد از لانچ، بازی جدیدی به این لیست اضافه نمی شود.

امروز در جواب برخی سوال های من، یک سخنگوی "نینتندو" گفت که این کنسول قادر به اتصال به اینترنت نیست و آن ها در آینده، برنامه ای برای پشتیبانی از دیگر بازی های NES ندارند. همچنین، اگر کنجکاوید، درب محفظه کارتریج کنسول باز نمی شود.

سوال های ما و جواب های "نینتندو":

"آیا mini-NES قادر به اتصال به اینترنت است؟"

"خیر. این کنسول یک دستگاه مستقل است، پس نمی تواند به اینترنت یا هیچ حافظه جانبه ای وصل شود. این لیست از بازی ها انتخاب شده اند تا یک تجربه متنوع از هم بازی های محبوب و هم از بازی هایی که NES با آن ها شناخته می شود، فراهم کند که تعداد زیادی از بازیکنان به آن ها علاقه دارند. همه باید بتوانند که چندین بازی برای لذت بردن، پیدا کنند."

"همچنین، آیا نینتندو برنامه دارد که علاوه بر 30 بازی ای که mini-NES با آن ها منتشر می شود، دیگر بازی های NES را برای آن منتشر کند؟"

"خیر. این کنسول یک دستگاه مستقل است، پس نمی تواند به اینترنت یا هیچ حافظه جانبه ای وصل شود. هر 30 بازی ای که با کنسول عرضه می شوند، انتخاب شده اند تا تجربه ی وسیع و متنوعی از گیم پلی با کیفیت بالا و طولانی فراهم کنند."

"آیا برای دیگر کنسول های mini، مانند mini-SNES و mini-N64 برنامه دارید؟"

"ما در حال حاضر چیزی برای معرفی نداریم."

"فقط به این دلیل که مردم می پرسیدند: می توانیم بگوییم کارتریج ها قدیمی را اجرا نمی کند، درست است؟ ( بر اساس تصویر، اینطور به نظر می آید که یک کارتریج NES عرضی به اندازه ی کل کنسول خواهد داشت.) اصلا باز می شود؟"

"خیر. کنسول از رسانه های فیزیکی پشتیبانی نمی کند و به همین دلیل درب محفظه باز نمی شود."

شما می توانید لیست کامل 30 بازی پوشش داده شده را در پردیس گیم ببینید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار