Xبستن تبلیغات

پیاده‌روی با بغض از فاطمی تا گیشا بعد از دیدن «بادیگارد»

پیاده‌روی با بغض از فاطمی تا گیشا بعد از دیدن «بادیگارد»

کارن همایون‌نفر گفت:‌ صدای موسیقی فیلم سینمایی «بادیگارد» در برج میلاد به خوبی شنیده نشد اما خوشبختانه در سالن‌های دیگر این مشکل وجود نداشت.

به گزارش پارس به نقل از فارس،کارن همایونفر، در حاشیه نشست خبری فیلم سینمایی «بادیگارد»‌ گفت: دوستی من با حاتمی‌کیا به سال‌های بسیار قبل باز می‌گردد. قرار بود من پیش از این آهنگسازی فیلم سینمایی «روبان قرمز» را انجام دهم اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد. بعد از آن یک سریال 18 قسمتی با عنوان «حلقه سبز» حاتمی‌کیا ساخت که به نظرم هر کدام از قسمت‌هایش یک فیلم سینمایی بود و آهنگسازی آن را خودم انجام دادم.

وی افزود: بعداً در آهنگسازی فیلم سینمایی «گزارش یک جشن» را انجام دادم  و امروز قرعه به نام «بادیگارد» افتاد.

همایونفر اظهار داشت:‌ همکاری با حاتمی‌کیا با وجود سخت‌گیری‌هایی که دارد فوق‌العاده لذت‌بخش است زیرا او به شدت در کارش اشراف دارد و رسیدن به فلسفه‌ای که می‌خواهد نشان دهد کار دشواری است اما خوشبختانه ما با یکدیگر مشکلی نداشتیم.

وی تصریح کرد: وقتی در مجموعه‌ای کار کنی که همه اعضای آن فراتر از استانداردها هستند من هم تمام سعی خود را به این واسطه انجام داده‌ام تا بالاترین استانداردها را رعایت کنم. البته ذکر این نکته واجب است که بگویم در سالن‌های دیگر صدای موسیقی فیلم به خوبی شنیده شد اما این اتفاق در برج میلاد نیفتاد اگر صدای موسیقی فیلم به خوبی به گوش برسد همراهی آن با قهرمان را می‌توان دید.

همایونفر در پایان خاطرنشان کرد:‌زمانی که فیلم را برای اولین‌بار در دفتر دیدم هنگام خروج از آنجا آنقدر گیج بودم و بغض داشتم که از میدان فاطمی‌ تا نزدیکی‌های گیشا با پای پیاده راه رفتم و به این فکر می‌کردم که این موضوع واقعیت است یا یک رویا.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار