رونمایی از نخستین فروشگاه دیواری در شهروند برج میلاد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اکبر علوی در مراسم رونمایی از اولین فروشگاه دیواری ایران در شهروند برج میلاد، گفت: این طرح یک ایده نو برای شهر الکترونیک است تا نیازمندی‌های شهروندان از هر حیث در بخش خرید آسان‌، سرعت در خرید و خرید اینترنتی تأمین شود.

وی با بیان اینکه شهروند یکی از شرکت‌های مجموعه‌ای شهرداری تهران است و خواسته‌های مردم را محقق می‌کند، یادآورشد: با افتتاح اولین فروشگاه دیواری شهروند می‌خواهیم تا قیمت یکپارچه را در سراسر کشور داشته باشیم و با استفاده بهینه از زمان در منزل و کاهش سفرهای درون شهری در خدمت شهروندان باشیم.

مدیرعامل فروشگاه زنجیره‌ای شهروند با بیان اینکه هدف ما تامین رضایت مردم در بخش خرده فروشی است، اذعان کرد: به زودی در ایستگاه‌های مترو و اتوبوس در سراسر کشور فروشگاه‌‌های دیواری نصب خواهد شد و می‌خواهیم قیمت واحدی را در سراسر کشور تسری دهیم.

وی با بیان اینکه فروشگاه دیواری براساس نیازهای گردشگران که به برج میلاد می‌‌‌آیند، راه اندازی شده است اظهار کرد: به همین منظور از این پس گردشگران ایرانی می‌‌توانند سوغات‌های ایرانی را از برج میلاد خریداری کنند و از این طریق اقلام در اسرع وقت به دست گردشگران خواهد رسید.

مدیرعامل فروشگاه زنجیره‌ای شهروند با اشاره به اپلیکیش فروشگاه مجازی دیواری شهروند گفت: خرید مشتریان، امکان جستجوی متنی و صوتی‌، بارکدخوان و غیره از مزایای این پلیکیش فروشگاهی است‌. این در حالی است که تلفن همراه بارکد محصول مورد نظر را شناسایی کرده و سفارش به صوت آنلاین با مشتری هماهنگ می‌شود‌.

علوی از دیگر مزایای این اپلیکیش را صرفه جویی در سفرهای شهری دانست و خاطرنشان کرد‌: کاهش ازدحام جمعیت در فروشگاه‌ها‌، افزایش سرعت خرید مشتری، خرید اقلام به سهولت‌، خرید در کمترین زمان ممکن و همچنین تغییر سفارش از دیگر مزیت‌هاست‌‌.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار