مجلس این هفته دو روز جلسه علنی دارد

به گزارش پارس نیوز،

براساس تصمیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، جلسات علنی پارلمان در این هفته، فقط در روزهای یکشنبه و چهارشنبه تشکیل می‌شود و خانه ملت برخلاف هفته‌های گذشته، دو روز جلسه علنی دارد.

براساس این گزارش، هیئت رئیسه مجلس تصمیم گرفته که کمیسیونهای تخصصی خانه ملت در هفته جاری، طرحها و لوایح به جا مانده از دوره نهم مجلس را بررسی کند که به این منظور، کمیسیونها در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در دو نوبت صح و عصر تشکیل جلسه می‌دهند.

پیشتر، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگوی دیگری با اشاره به دستورکار جلسات علنی پارلمان در این هفته گفته بود که قرار است رئیس و دادستان دیوان محاسبات در جلسه روز چهارشنبه، سی‌ام تیر خانه ملت با رأی اکثریت نمایندگان مجلس انتخاب شوند.

همچنین، قرار است در بخش دیگری از جلسات علنی مجلس در این هفته، یک فوریت لایحه اصلاحیه قانون بودجه 95 نیز مورد بررسی قرار گیرد.

براساس این گزارش،  انتخاب اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و اعضای ناظر مجلس در شوراهای عالی انرژی، نظارت بر صداوسیما و نظارت بر مطبوعات در دستور کار جلسات علنی مجلس در هفته آینده قرار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار