X بستن تبلیغات
5. Fixed

واکنش بازیگران و هنرمندان به کودتای ترکیه + اینستاپست

واکنش اینستاگرامی چهره ها به کودتای ترکیه

کودتای ترکیه که موجب ازبین رفتن امنیت و آرامش مردم در ترکیه شده است و در راس اخبار روز این روزها قرار گرفته است بازیگران ایرانی را هم به واکنش واداشت. برخی چهره های هنری در صفحه اینستاگرام خود نسبت به اتفاقات شب گذشته در ترکیه واکنش نشان دادند.

ساعاتی پس از اعلام کودتای نظامی در ترکیه، تعدادی از بازیگران و چهره های ایرانی نسب به این موضوع در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان دادند.

واکنش هنرمندان به کودتای ترکیه در اینستاگرام نرگس محمدی نوشت:فقط از خدا آرزوی صلح وارامش میکنم ایشالا هیچ جا جنگ نباشه ارتش ترکیه کودتا کرد تانک ها تو خیابونها هستن و اجازه ورود به اردوغان به استانبول داده نشده کانال تلوزیون رسمی ترکیه قطع شده خدایا طلب صلح میکنیم ازت خدایا هیچ جای این جهان جنگ و خونریزی نباشه ترکیه کشور زیبایی هستش و خدا نکنه کشور همسایه مثل سوریه داغون بشهکودتای ترکیهنیوشا ضیغمی نوشت:خدا را هزار بار شکر برای امنیت سرزمینمان... بیایید برای تمام جهان آرزوی آرامش و صلح کنیم... یا حق کودتای ترکیه

تهمینه میلانی نوشت:آینده ی نامعلوم کوتای نظامی در ترکیه !

کودتای ترکیه

پرستو گلستانی نوشت:خبر روز دنیا .کودتای نظامی در ترکیه

 کودتای ترکیهکودتای ترکیه  واکنش اینستاگرامی  چهره ها به کودتای ترکیهواکنش بازیگران و هنرمندان به کودتای ترکیه + اینستاپست

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار