مسابقه داستان کوتاه مروارید صدف در دزفول برگزار می‌شود

با هدف توسعه فرهنگ حجاب و عفاف و تقویت ارزش‌های اسلامی در حوزه ادبیات مسابقه داستان کوتاه "مروارید صدف" در دزفول برگزار می‌شود

با هدف توسعه فرهنگ حجاب و عفاف و تقویت ارزش‌های اسلامی در حوزه ادبیات مسابقه داستان کوتاه مروارید صدف در دزفول برگزار می‌شود.

این مسابقه به مناسبت سالروز پاسداشت حجاب و عفاف و تحکیم خانواده و با حضور علاقه‌مندان به حوزه ادبیات و داستان نویسی سرتاسر کشور برگزار می‌شود.

مسابقه داستان کوتاه مروارید صدف با هدف تقویت و توسعه فرهنگ حجاب و تبیین نقش ادبیات در این حوزه برگزار و در پایان از سه اثر برگزیده این رقابت‌ها با اهدای جوایزی تقدیر خواهد شد.

در این مسابقه، علاقه مندان می‌توانند آثار خود را در قالب 25 کلمه در اختیار انجمن نویسندگان جوان دزفول قرار دهند و هر فرد امکان ارسال 2 اثر مرتبط با این مسابقه را دارد.

علاقه مندان تا تاریخ 30 تیر ماه امسال و با ارسال آثار خود در ارتباط با موضوع حجاب و عفاف در مسابقه داستان کوتاه مروارید صدف دزفول شرکت کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار