نمایشگاه دستاوردهای بین‌المللی هنرمندان اردبیلی گشایش یافت

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل حوزه هنری استان اردبیل صبح شنبه در حاشیه این نمایشگاه تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف معرفی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های هنرمندان استان به ویژه در عرصه رقابت‌های ملی و بین‌المللی دایر شده است.

امیر رجبی متذکر شد: هنرمندان بومی استان در اولویت حمایت حوزه هنری هستند و تنوع جوایز کسب شده در رشته‌های مختلف هنری نشان می‌دهد استعدادهای هنری مطرحی در استان نیازمند حمایت است.

وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف، برگزاری جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و حمایت از هنرمندان برای حضور در جشنواره‌ها را بخش‌هایی از اقدامات حمایتی از هنرمندان دانست.

مدیرکل حوزه هنری استان به نمایش ۷۰ اثر در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: این هدایا در حوزه‌های فیلم، داستان، شعر، کاریکاتور، موسیقی و نمایش به هنرمندان اهدا شده است.

رجبی همچنین از رونمایی از دو کتاب «من گونش گتیرمیشم» مجموعه شعر ترکی ابوالفضل محبی و «اخلاق در ترازوی صائب» نوشته خدابخش اسداللهی و مهدی سلحشور فرد ایوریق خبر داد و افزود: حوزه هنری آثار ادبی ارجاعی نویسندگان را مورد ارزیابی قرار داده و آثار فاخر مورد حمایت قرار می‌گیرند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار