جاده های گیلان و مازندران بارانی است

جاده های گیلان و مازندران بارانی است

عصر خودرو- رئیس پلیس کنترل ترافیک راه های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر بارش پراکنده باران در استان مازندران محور فیروزکوه و محدوده تونل شیرگاه گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه های کشور هم اکنون در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین محدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه کرج - تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره ترافیک نیمه سنگین و در سایر جاده ها و معابر کشور وضعیت ترافیک عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: بر همین اساس در استان مازندران محور فیروزکوه محدوده های تونل شیرگاه و کارسالار بارش پراکنده باران و در سایر راه ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

رئیس پلیس کنترل ترافیک راه های کشور گفت: کمربندی دهلران محور فرعی اولنگ - شاهرود بسته است همچنین محور فیروزکوه محدوده شنبله تا پل سلطانی تا 17 شهریور ماه از شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 7.30 صبح تا 18.30 برای انجام عملیات راه سازی مسدود است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار