کیوسک/ وساطت حسین هدایتی برای فسخ قرارداد طارمی

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی امروز( شنبه 26 تیر) دو خبر مهم دارند؛ جواب رد برانکو به طارمی و خداحافظی جواد نکونام از فوتبال.

گل واکنش تند برانکو ایوانکوویچ به شایعه بازگشت مهدی طارمی را تیتر یک کرده است. برانکو عنوان کرده برای طارمی جای خالی ندارد. در حالیکه سرمربی پرسپولیس درها رو به روی مهدی طارمی بسته است اما گل خبر داده حسین هدایتی به دنبال فسخ قرارداد طارمی با تیم ترکیه ای است.

خبرورزشی هم اخبار زیادی درباره بازگشت طارمی به پرسپولیس دارد و اینکه باشگاه با این بازگشت مخالفت کرده است. برد استقلال در دیدار دوستانه با هت تریک جابر انصاری دیگر خبر صفحه یک خبرورزشی است. ضمن اینکه خبر عکس هایی هم از حضور جوادنکونام و چهره های معروف دیگر در خیریه بهشت امام رضا در روز خداحافظی نکونام دارد.

ابرارورزشی خبر خداحافظی نکونام را عکس یک کرده است. این خبر که استقلال گران ترین تیم ایران است هم دیگر خبر صفحه یک ابرارورزشی است.

ایران ورزشی هم سوژه اصلی خود را به خداحافظی نکونام و واکنشها به این اتفاق اختصاص داده است. موضوع درگیری لفظی فرزاد مجیدی و مربیان فصل گذشته استقلال هم دیگر تیتر صفحه یک ایران ورزشی است.

شوت صفحه یک خود را تمام و کمال به خداحافظی نکونام اختصاص داده است. شوت با تیتر "خداحافظ مرد نکونام" اظهارنظرهای علی دایی، کریم باقری و جوادنکونام درباره نکونام و عکس دسته جمعی این افراد را در صفحه نخست خود آورده است.

پیروزی با عسک یک کردن مهدی طارمی خبر داده این بازیکن احتمال دارد امروز قرارداد خود را با ریزه اسپور فسخ کند و به تهران برگردد. پیروزی چند خبر نقل و انتقالی هم دارد. اینکه یک مدافع و یک مهاجم اوکراینی به تهران آمدند تا با پرسپولیس مذاکره کند. نام مهاجم مورد نظر آرتم میلفسکی است. همچنین پیروزی خبر داده شاید ادموند بزیک جانشین مصطفی قنبرپور در کادرفنی قرمزها شود. خداحافظی نکونام با حضور پرسپولیسی ها هم از نظر پیروزی جالب بوده است.

روزنامه 90 از احتمال حضور حاجی دیوف و آدبایور در پرسپولیس خبر داده است. خط خوردن فرهاد ظریف از تیم ملی والیبال هم یکی دیگر از تیترهای صفحه یک روزنامه 90 است.

هدف هم برای تیتر یک خود به سراغ خداحافظی نکونام رفته است و تیتر زده " جمعه ای به نام نکونام".

57189

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار