واکنش باشگاه استقلال به خداحافظی جواد نکونام از فوتبال

بیانیه استقلال به خداحافظی جواد نکونامجواد نکونام آرام و بی صدا از تیم ملی خداحافظی کرد؛ در شبی که هیچکس خودش را برای این اتفاق آماده نکرده بود. همه تصور می کردند وقتی او در زمین و در رختکن خداحافظی نکرده، پس هنوز قصد دارد با تیم ملی ادامه بدهد.

پس از بازگشت تیم ملی به هتل خود در استکهلم، وقتی یکی از بازیکنان تیم ملی رو به نکونام گفت:«آقا جواد خوشحالم به حرفمان گوش کردید و خداحافظی نکردید» کاپیتان پاسخ داد:«اتفاقا امشب از تیم ملی خداحافظی می کنم.»

باشگاه استقلال بیانیه ای را به مناسبت خداحافظی جواد نکونام صادر کرد.

جواد نکونام

عکس جواد نکونامجواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی که سابقه بازی در استقلال را هم دارد از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. به همین منظور باشگاه استقلال بیانیه ای را صادر کرد. این بیانیه به شرح زیر است:

خبر خداحافظی جواد نکونام از فوتبال برای بسیاری از هواداران فوتبال به ویژه استقلالی ها خبر تلخی بود. جواد نکونام که حتی در روزهای حضور در لالیگای اسپانیا و تیم ملی همواره با افتخار از علاقه قلبی خود به استقلال سخن می گفت در نزدیک به چهل و پنج بازی رسمی برای استقلال به میدان رفت که بازی های متعصبانه او برای استقلال هرگز از ذهن هواداران قدرشناس استقلال پاک نخواهد شد. باشگاه استقلال ضمن عرض تشکر و قدردانی از تلاش های جواد نکونام طی سالیان متمادی در تیم ملی فوتبال و دوران پرافتخارش با استقلال ، برای وی در دیگر مراحل زندگی ارزوی موفقیت و سربلندی می کند . امید است تا این بازیکن محبوب و دوست داشتنی بتواند افتخارات خود را در عرصه مربیگری نیز تکرار کند.

واکنش باشگاه استقلال به خداحافظی جواد نکونام از فوتبال

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار