واکنش تند برانکو به شایعه بازگشت طارمی

وبسایت رسمی برنامه نود - برانکو ایوانکویچ مخالف بازگشت مهدی طارمی است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، درحالی که مهدی طارمی خیلی زود از رفتن به ترکیه دلزده شده و خیلی دلش می خواهد به پرسپولیس برگردد و حتی وکلایش اعتقاد دارند با دو راهکار می شود، قرارداد فعلی اش با تیم ترکیه ای را فسخ کرد و او را به تهران برگرداند، برانکو انگار نمی خواهد روی خوشی به برگشت ستاره اش به تهران نشان دهد. 

طارمی که از زندگی دور از خانواده، خیلی زود دلزده شده و این اتفاقات امنیتی اخیر در ترکیه هم حسابی او را ترسانده است، خیلی امید دارد که بتواند تا این دو روز آینده از تیم ترکیه ای جدا شود و برگردد اما مشکلش این بار پرسپولیس است. برانکو که از ابتدای فصل هم روی طارمی خیلی حساب نکرده بود، همان طور که فصل قبل هرچه باشگاه تلاش کرد، سیدجلال را نگرفت، این بار طارمی را نمی خواهد. رسانه های نزدیک به برانکو نوشته اند او خیلی جدی درباره شایعه بازگشت طارمی گفته، آنهایی که رفتند دیگر جایی در تیم ندارند و بهتر است بیشتر به فکر تیم جدیدشان باشند تا فکر بازگشت.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار