کشته شدن 3 شرور مسلح در تعقیب و گریز

3 تن از عضای یک باند شرارت در جریان درگیری مسلحانه با مأموران پلیس در منطقه کرمان کشته شدند و این نبرد مسلحانه برای دستگیری سرکرده این باند ادامه یافت.

آفتاب‌‌نیوز :

سردار «رضا بنی‌اسدی» فرمانده انتظامی استان گفت: از چندی پیش اعضای یک باند شرارت در شهرستان‌های جنوبی و شرقی استان کرمان به سرکردگی فردی به نام «ب.ر» با ارتکاب جرایمی از جمله قتل، آدم‌ربایی، حمل سلاح غیرمجاز و دیگر جرایم خشن باعث ایجاد ناامنی شده بودند.از این‌رو با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری اعضای این باند شرارت بطور ویژه در دستور کار قرار گرفت و سربازان گمنام امام زمان (عج) به همراه پلیس شهرستان «رودبار جنوب» پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی شبانه‌روزی سرانجام محل اختفای این باند شرارت را شناسایی کردند و در یک عملیات غافلگیرانه پس از درگیری مسلحانه سه نفر از افراد این باند را به هلاکت رساندند.

به گزارش ایران، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: سرکرده این باند زخمی شده است و درگیری برای دستگیری او و سایر افراد باند شرارت ادامه دارد و اخبار تکمیلی را متعاقباً اعلام خواهیم کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار