وضعیت طارمی و رضائیان در ترکیه!

در شرایطی که تیم «ریزه اسپور» به منظور عزیمت به اتریش برای برگزاری اردو به استانبول رفته است، خبرها از ترکیه حکایت از آن دارند که مهدی طارمی (ملی پوش ایرانی) اردوی این تیم را ترک کرده و تاکنون (بعد از وقوع کودتا) به هتل بازنگشته است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : آخرین پیگیری های به عمل آمده از وضعیت دو ملی پوش ایرانی حاضر در شهر استانبول حکایت از ان دارند که پیش از وقوع کودتا در ترکیه مهدی طارمی اردوی تیم ریزه اسپور را به منظور انجام مذاکراتی با جمعی از دوستان خود که از تهران به ترکیه رفته اند، ترک کرده و پس از وقوع کودتا هنوز به هتل برنگشته است.
آنگونه که عنوان شده مهدی طارمی به علت بسته شدن پل، نتوانسته است به محل اردو برگردد؛ قرار بوده تیم ریزه اسپور استانبول را فردا به مقصد اتریش ترک کند که این سفر و اردو به نعویق افتاده است.
بلافاصله بعد از انتشار خبر وضعیت نامشخص طارمی در استانبول، خبر دیگری مخابره شد مبنی بر این که رضاییان و طارمی در هتل هستند و آسیبی به آنها در کودتای اخیر ترکیه نرسیده است اما طارمی در اردوی «ریز اسپور» نیست و در هتل دیگری در مرکز شهر حضور دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار