چرخ‎فلک از امشب در شبکه‌یک می‌چرخد +عکس

به گزارش پارس نیوز،

 عزیزالله حمیدنژاد، بهرام عظیم پور و احسان عبدی پور سه کارگردان این مجموعه هستندکه به گفته مجید مولایی، چرخ فلک 12 داستان داردکه 28 قسمت را پوشش می دهدو برخی داستان ها دو قسمتی و بعضی داستان ها سه قسمتی خواهند بود.

 چرخ‎فلک از امشب در شبکه‌یک می‌چرخد +عکس

او با اشاره به این که تصویربرداری این سریال از 26 بهمن سال قبل آغاز شده است یادآور شد: فیلمبرداری این مجموعه همچنان ادامه دارد و تا روزهای پایانی پخش آن از شبکه یک ضبط ادامه خواهد داشت.

این تهیه کننده ادامه داد: بیشترین اپیزودها و قصه ها توسط آقای حمیدنژاد کارگردانی شده است،سه اپیزود آنرا بهرام عظیم پور و سه اپیزود دیگر را احسان عبدی پور کارگردانی کرده است.

 چرخ‎فلک از امشب در شبکه‌یک می‌چرخد +عکس

مجید مولایی درباره موضوع سریال چرخ فلک هم گفت: موضوع اصلی سریال یک مفهوم اخلاقی است که در هر یک از داستان ها این موضوع تکرار می شود و بیشتر بازیگران در ابتدای هر قصه آدم فرعی هستند که در قصه بعدی به بازیگر اصلی بدل می شوند.

این تهیه کننده اظهار داشت: چرخ فلک تقریبا 100 بازیگر اصلی و فرعی دارد که با توجه به هر اپیزود و داستان، بازیگران اصلی و فرعی آن جابه جا می شوند که خیلی از بازیگران مطرح کشور در آن ایفای نقش کردند.

 چرخ‎فلک از امشب در شبکه‌یک می‌چرخد +عکس

مجید مولایی با بیان این که در حال حاضر 20 قسمت این سریال آماده و در مراحل فنی قرار دارد تصریح کرد: الان شش قسمت چرخ فلک با دو تن از این کارگردانان در حال تصویربرداری است و دو قسمت پایانی که در حکم جمع بندی سریال هست را هم احسان عبدی پور مقابل دوربین خواهد برد.

او از سالار عقیلی بعنوان خواننده تیتراژ چرخ فلک نام برد و افزود: تیتراژ پایانی این مجموعه با عنوان «چرخ فلک» و با صدای سالار عقیلی به روی آنتن خواهد رفت که سیدعبدالجبار موسوی شعر این آهنگ را سروده است.

«کامران»، «داود»، «خالد»، «عالیه»،«مینا»، «سارا»، «باران»، «نوری»، «بیتا»، «سیدرضی»، «هستی»، ودیگران نام اپیزودهای مجموعه تلویزیونی چرخ فلک هستند.

 چرخ‎فلک از امشب در شبکه‌یک می‌چرخد +عکس

لیلا اوتادی، بهناز جعفری، فتانه ملک محمدی، عباس غزالی، مینا جعفرزاده، رها خدایاری، مهسا کاشف، نیلوفر داوری، نکیسا نعمت نژاد، محمدرضا زحمت کش، ابوالفضل طهرابی، اندیشه فولادوند، فاطمه مرتاضی، لاله صبوری، احسان امانی، مرتضی کاظمی، سهیلا جوادی، مهزاد عظیمی، مریم شفیعی، مرتضی علی آبادی،  مریم بوبانی و ...از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه نمایشی ایفای نقش کردند. عوامل مشترک این پروژه نیز عبارتند از: تهیه کننده مجید مولایی، نویسنده علیرضا طالب زاده، مجری طرح کامبیز دارابی، تدوین حسین غضنفری، طراح صحنه و لباس حسن روح پروری، آهنگساز ستار اورکی، صداگذاری آرش اسحاقی، طراح چهره پردازی محمدرضا قومی و مدیرتولید حیدر زرقومی.

این سریال 28 قسمتی از شنبه تا سه شنبه هر شب راس ساعت 22:20 به روی آنتن می رود و اولین قسمت آن امشب 26 تیر از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار