X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫تیراندازی مرگبار در بازار بوشهر

رکنا: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری مردان مسلح که در بازار «چغادک» بوشهر دست به جنایت زدند، درحالی ادامه دارد که در این ماجرا مرد جوانی به قتل رسید و مرد 59 ساله‌ای هم در بیمارستان بستری است.

ظهر دیروز دو نفر موتورسوار با شلیک اسلحه در بازار «چغادک» استان بوشهر، مرد 33 ساله‌ای به نام مظفر را به قتل رسانده و مرد دیگری را مجروح کرده و از محل متواری شدند.به دنبال اعلام این خبر بلافاصله تیم تحقیقات و امداد و نجات راهی محل شدند که فرد مجروح به بیمارستان انتقال داده شد و تحت درمان قرار گرفت.شاهدان حادثه نیز در تحقیقات به پلیس گفتند: عاملان تیراندازی درحالی که لباس بلوچی به تن داشتند، اسلحه کلاشنیکف را از داخل گونی همراهشان بیرون آورده و تیراندازی کردند.سردار حیدر عباس‌زاده، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: بررسی‌ها درخصوص علت و انگیزه این ماجرای خونین حکایت از آن دارد که این جنایت به خاطر اختلاف‌های شخصی رخ داده است. سرنخ‌هایی نیز از عاملان جنایت در دست است و تلاش برای دستگیری عاملان تیراندازی مرگبار ادامه داردبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار