زیبای چشمگیر باغ های گل هلند -آکا

آکاایران: لاله های رنگارنگ هلند

زیبای چشمگیر باغ های گل هلند

,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy]

زیبای چشمگیر باغ های گل هلند -آکاهلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,باغ های هلند,دیدنی های جهان

آکاایران: زیبای چشمگیر باغ های گل هلند

به گزارش آکاایران: لاله های رنگارنگ هلند

اختصاصیآکا ایران: 

کشور هلند با نام کشور گل ها شناخته می شود . این کشور دارای 10000 هزار هکتار باغ گل است و یکی از اصلی ترین صادر کننده گل در جهان به حساب می آید. در اواسط ماه می باغ ها و مزارع گل های لاله زیبایی منحصر به فرد و چشم گیری دارد. در این کشور بیش از 3 میلیارد گل لاله رشد می کند که که دو سوم از آن به کشورهای آمریکا و آلمان صادر می شود. لاله های هلندی بیش از 100 نوع هستند که در تمام جهان طبقه بندی شده اند. این لاله های رنگارنگ در برابر سرما مقاومت دارند و می توان آن ها را در فصل پاییز بین ماههای مهر و آبان کاشت تا در بهار گل های لاله داشت. تصاویری از لاله های رنگارنگ هلند را مشاهده کنید. ..

,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy] ,هلند,لاله های هلندی,باغ های گل هلند,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار