فهرست نهایی تیم امید برزیل اعلام شد

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از مصدومیت داگلاس کاستا و فرد، دو بازیکن جدید به تیم ملی امید برزیل دعوت شدند.

به گزارش وب سایت نود، به گزارش رسانه های برزیلی، دو ستاره تیم های بیجینگ گوان و گرمیو به عنوان بازیکنان جایگزین نفرات مصدوم شده به اردوی تیم ملی امید برزیل دعوت شدند. با دعوت سرمربی تیم امید برزیل، رناتو آگوستو و والاس جزء نفرات نهایی امید برزیل جهت شرکت در رقابت های المپیک تابستانی ریو 2016 خواهند بود.

روز پنج شنبه فهرست نهایی 18 نفره بازیکنان تیم امید برزیل به کمیته بین المللی المپیک تحویل داده شد که نام دو هافبک تازه دعوت شده هم در این فهرست به چشم می خورد.

پس از مصدومیت داگلاس کاستا بازیکن بایرن مونیخ آلمان، نام رناتو آگوستو از بیجینگ گوان جایگزین وی شد؛ اما نام والاس بازیکن تیم گرمیو به این دلیل جایگزین فرد شد که باشگاه شاختار دونتسک اوکراین مجوز حضور این بازیکن در رقابت های المپیک را صادر نکرد.

علیرغم اینکه در اوایل این ماه مسئولان باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه طی نامه ای به فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرده بود اجازه حضور مارکوئینوس مدافع برزیلی خود را برای حضور در المپیک ریو نخواهد داد، اما نام این مدافع هم در بین نفرات حاضر در المپیک دیده می شود.

بازیکن دیگری که حضورش در ترکیب تیم امید برزیل قطعی به نظر نمی رسید، فیلیپه آندرسون بازیکن لاتزیو ایتالیا بود؛ اما تیم ایتالیایی بعداً با حضور این بازیکن موافقت کرد.

در فهرست نهایی ارسال شده برای کمیته ملی المپیک، نام چهار بازیکن ذخیره هم ذکر شده که البته اسامی آنها هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.

روجریو میکاله سرمربی تیم امید برزیل بسیار امیدوار است که دیگر با مشکل ممانعت باشگاهها از حضور بازیکنانش در رقابت های المپیک روبرو نشود.

طبق قوانین کمیته ملی المپیک، بازیکنان حاضر در رقابت های فوتبال در المپیک باید کمتر از 23 سال داشته باشند؛ البته هر تیم می تواند از سه بازیکن بالای 23 سال هم در ترکیب خود استفاده کند.

رناتو آگوستو 28 ساله، فرناندو پراس سنگربان 37 ساله پالمیراس و نیمار مهاجم بارسلونای اسپانیا سه بازیکن بزرگسال در ترکیب تیم امید برزیل در رقابت های المپیک ریو خواهند بود. نیمار از حضور در رقابت های کوپا آمریکا که ماه گذشته برگزار شد انصراف داد تا بتواند در المپیک برای تیم امید کشورش بازی کند. بارسلونا از مدتها قبل اعلام کرده بود اجازه حضور نیمار در هر دو تورنمنت کوپا آمریکا و المپیک ریو را نخواهد داد.

 

2081

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار