هافبک منچستر: کار کردن با مورینیو بسیار لذت بخش است

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک منچستر یونایتد تصریح کرد که هفته نخست تمرینات این تیم بسیار لذت بخش بود و تمرینات سرمربی پرتغالی منچستر آنگونه که برخی فکر می کنند، سخت و طاقت فرسا نیست.

به گزارش سایت نود، مایکل کریک هافبک منچستر در مورد شروع تمرینات پیش فصل این تیم گفت اولین هفته تمرینات تیم زیر نظر مورینیو بسیار لذت بخش بود.

ژوزه مورینیو که با قراردادی سه ساله جانشین لوئیس فان خال در منچستر شد، روز چهارشنبه گذشته نخستین جلسه تمرین این تیم را با همکاری بازیکنان باسابقه باشگاه برگزار کرد.

مایکل کریک در مورد آغاز تمرینات شیاطین سرخ گفت: هفته اول بسیار خوب و لذت بخش بود و اصلاً چیزی به نام خستگی برایمان معنا ندارد. تمرینات زیر نظر مورینیو در فضای شادی انجام می شود. همیشه تمرینات پیش فصل زیر نظر مربیان جدید اندکی دشوار است زیرا با شخصیت و شیوه کاری جدیدی مواجه می شوید. در تمرینات پیش فصل شاکله آمادگی جسمانی هر بازیکن و کل مجموعه بازیکنان شکل گرفته و در روند موفقیت فردی و تیمی در طول فصل بسیار تأثیرگذار و تعیین کننده خواهد بود.

مایکل کریک که در ماه مارس قرارداد یک ساله جدیدی با شیاطین سرخ امضا کرد، درباره ادامه حضورش در این تیم گفت هنوز هم برای کسب عناوین قهرمانی در اولدترافورد اشتیاق و انگیزه فراوانی دارم. از اینکه اینجا هستم بسیار خوشحالم.

هافبک 35 ساله شیاطین سرخ در پایان گفت: هنوز هم دوست دارم طعم موفقیت با منچستر را تجربه کنم و برای این مهم تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت؛ فکر می کنم فصل جدید برای ما و هواداران سال بسیار خوبی خواهد بود.

 

2081

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار