تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Samurai Warriors: Sanada Maru منتشر شد

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Samurai Warriors: Sanada Maru منتشر شد

کویی تکمو با باز کردن سایت رسمی بازی جدید Samurai Warriors: Sanada Maru تصاویر و اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر کرد.

داستان این بازی پیرامون دوران زندگی Sanada Yukimura و پدر او یعنی Sanada Masayuki خواهد بود و دوران جوانی تا بزرگسالی این جنگجو را روایت خواهد کرد.
داستان بازی از “castle town” شروع خواهد شد، جاییکه بازیکنان امکان ارتباط با اهالی، آموزش و آمادگی برای نبرد را خواهند داشت. وقایع روزمره و حوادثی که در نبردهای این بازی روی می‌دهند در این سری بازی بی‌سابقه بوده و تجارب جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان خواهند آورد.
در castle town بازیکنان امکان صحبت با ژنرال‌های ارتش و مردم معمولی را خواهند داشت.
امر آموزش، شخصیت بازی را برای مبارزه بعدی که در پیش رو خواهد داشت آماده خواهد کرد و جمع‌آوری مواد مختلف امکان دستیابی به سلاح‌های بهتر را فراهم خواهند نمود. همچنین امکان خرید اسب‌ها و استفاده از آنان در مبارزات وجود خواهد داشت.

بازیکنان وظایفی را در بازی بر عهده خواهند داشت که به منظور پیشبرد داستان بازی باید آنها را انجام دهند و با انجام هر یک از آنها یکی از شش sentence بازی فعال خواهد شد و با فعال شدن هر شش sentence امکان استفاده از قابلیت “next move” در میادین جنگ را خواهید داشت که در پیروزی شما نقش بسزایی را خواهند داشت.

امکان انجام امور مختلفی نظیر ماهیگیری در بازی وجود خواهد داشت. castle town با پیشرفت در داستان بازی بزرگتر خواهد شد و رویدادها امکان دریافت قابلیت‌های جدیدی را برای شما فراهم خواهند نمود.

بازیکنان امکان ماجراجویی و گشت و گذار آزادانه در سرزمین بازی را خواهند داشت و بوسیله آن می‌توان به پیدا کردن آیتم‌های مختلفی روی آورد که در این حین امکان روبرو شدن با موقعیت نبرد با دشمنان نیز وجود خواهد داشت.

نبردها در سطوح مختلفی بوقوع می‌پیوندند و زمان مورد نیاز هر نبرد به قدری توسعه پیدا کرده است که از یک صبح تا شب در جریان خواهند بود. شرایط نبرد بسته به زمان تغییر خواهد کرد و علاوه بر Sanada Yukimura امکان اجرای نبردها با ژنرال‌های معروف بازی وجود خواهد داشت.

بازی از نقشه‌های ۳بعدی nationwide بهره خواهد گرفت تا داستان بازی را به شکل بهتری بازگو کند. با حرکت دوربین بازی برروی نقشه بازیکنان امکان مشاهده موقعیت نبردها را خواهند داشت، حتی امکان تغییر زاویه دوربین نیز وجود دارد.

این بازی بطور انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳ و پلی‌استیشن ویتا عرضه خواهد شد.

در ادامه تصاویر این بازی را مشاهده خواهید کرد:

SamuraiWarriors-10-1 SamuraiWarriors-7-1 SamuraiWarriors-2-2
SamuraiWarriors-3-2 SamuraiWarriors-4-2 SamuraiWarriors-3-1
SamuraiWarriors-4-1 SamuraiWarriors-2-1 SamuraiWarriors-1-1
SamuraiWarriors-5-1 SamuraiWarriors-7-2 SamuraiWarriors-23-1
SamuraiWarriors-26-1 SamuraiWarriors-9-2 SamuraiWarriors-25-1
SamuraiWarriors-24-1 SamuraiWarriors-6-1 SamuraiWarriors-8-1
SamuraiWarriors-9-1 SamuraiWarriors-11-1 SamuraiWarriors-12-1
SamuraiWarriors-13-1 SamuraiWarriors-14-1 SamuraiWarriors-8-2
SamuraiWarriors-5-2 SamuraiWarriors-1-2 SamuraiWarriors-15-1
SamuraiWarriors-18-1 SamuraiWarriors-19-1

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار