شهر ماچوپیچو یکی از عجایب هفتگانه جهان + عکس ها -آکا

آکاایران: از این شهر پر راز و رمز در پرو دیدن کنید

شهر ماچوپیچو یکی از عجایب هفتگانه جهان + عکس ها

,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy]

شهر ماچوپیچو یکی از عجایب هفتگانه جهان + عکس ها -آکاشگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,شهر پرو,عجایب هفتگانه دنیا

آکاایران: شهر ماچوپیچو یکی از عجایب هفتگانه جهان + عکس ها

به گزارش آکاایران: از این شهر پر راز و رمز در پرو دیدن کنید

اختصاصیآکا ایران :

شهر ماچوپیچو ، شهر مرموزی است که احتمالا نام آن را در فیلم ها و انیمیشن ها هیجان انگیز شنیده اید . برای ساخت این شهر از معماری اینکاها استفاده شده و حتی لقب یکی از عجایب هفتگانه دنیا نیز به آن داده شده است .

شهر ماچوپیچو پر از رمز و راز است و در اوایل قرن 15 میلادی ساخته شده است . بر طبق شواهد باستان شناسی ، ماچوپیچو یک شهر معمولی نیست و بزرگان اینکا برای گذران اوقات فراغت خود به این شهر می آمدند .

در ساخت سازه های شهر ماچوپیچو از ملاتی استفاده نمی شود و معماران این شهر را با برش های دقیق سنگ ها به سبک اینکاها ساخته اند .

شهر ماچوپیچو در 70 کیلومتری شمال غربی کوسکو و در بالاترین نقطه کوه ماچوپیچو قرار داشته و از سطح دریا نیز 2350 متر فاصله دارد . این شهر یکی از آثار باستان شناسی در آمریکای جنوبی و یکی از جاذبه های توریستی کشور پرو می باشد .

شهر ماچوپیچو در میراث یونسکو هم به ثبت رسیده و نقش موثری در افزایش درآمدهای ارزش کشور پرو دارد . گردشگران هر ساله از این شهر بازدید می کنند و در مرود تخریب آثار تاریخی موجود در آن نگران هستند . در ادامه تصاویر زیبای این شهر منحصر به فرد را تماشا کنید .

 

,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy] ,شگفتی های پرو,جاذبه های کشور پرو,شهر ماچوپیچو,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار