جنگل سنگی چین با قدمت 270 میلیون ساله -آکا

آکاایران: تماشای جنگل سنگی را در میان درختان سرسبز از دست ندهید

جنگل سنگی چین با قدمت 270 میلیون ساله

,دیدنی های جهان,چین,جنگل سنگی چین,[categoriy]

جنگل سنگی چین با قدمت 270 میلیون ساله -آکادیدنی های جهان,چین,جنگل سنگی چین

آکاایران: جنگل سنگی چین با قدمت 270 میلیون ساله

به گزارش آکاایران: تماشای جنگل سنگی را در میان درختان سرسبز از دست ندهید

اختصاصیآکا ایران:  

جنگل سنگی در استان یونان چین قرار دارد و به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری دنیاست که گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند . این جنگل سنگی یا شیلین از سنگ های آهکی شکل گرفته و به عنوان یکی از شگفتی های طبیعی زمین شناخته می شود. تماشای این صخره های آهکی این تصور را در ذهن بیننده ایجاد می کند که این سنگ های عظیم از آسمان سقوط کرده اند و به خاطر قرار گرفتن در میان درختان تصویر زیبایی از یک جنگل سنگی به شما می دهد.

,دیدنی های جهان,چین,جنگل سنگی چین,[categoriy]

این جنگل سنگی به همراه دهکده ای که در نزدیکی جنگل قرار دارد از سال 2007 میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و به عنوان یک جاذبه طبیعی زمین به نظر می رسد. اگر به بالای این قله های سنگی بروید ، می توانید هزاران قله و دره را که مانند یک جنگل سیاه و سپید است تماشا کنید . زمین شناسان روی این جنگل سنگی تحقیقاتی داشته اند و ادعا می کنند این جنگل سنگی قدمت 270 میلیون ساله دارد. احتمالا این جنگل در گذشته اقیانوسی بوده که بعد از فروکش کردن آب اقیانوس و به مرور زمان با تاثیری که آب ها روی صخره ها داشته اند باعث شکل گیری عجیب این سنگ ها شده است.

,دیدنی های جهان,چین,جنگل سنگی چین,[categoriy]

وقتی میان این سنگ های طبیعی قدم می زنید ، جذب شکل های پیچیده ای می شوید که چشم انداز با شکوه و عجیبی دارد . سنگ هایی با شیب تند که مناظر زیبا و پر پیچ و خمی را مقابل چشمان تان ایجاد می کند و روی بعضی از آنها می توانید نقاشی و حجاری های باستانی زیبایی پیدا کنید که با استفاده از خون حیوانات و مواد معدنی نقاشی شده است. کوه ها، غارها و دریاچه ها جذابیت بیشتری به این جنگل سنگی داده است و اواخر شب می توانید در برنامه های سنتی چون کشتی، مبارزه با گاو نر و آواز خوانی شرکت کنید و شاهد رقص بومی های این منطقه ی فوق العاده باشید.

,دیدنی های جهان,چین,جنگل سنگی چین,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار