کسب بالاترین رده ایمنی توسط کیا سورنتو ۲۰۱۷

از سوی موسسه ایمنی بزرگراهها IIHS اعلام شد

به لطف فناوری پیشگیری از برخورد از جلو کیا سورنتو ۲۰۱۷ بالاترین رده ایمنی را از موسسه ایمنی بزرگراه ها کسب کرد.

به گزارش اخبار خودرو ، برای کسب این رده، خودرو باید در چندین آزمایش رتبه «خوب» را کسب کند که سورنتو با توجه به سیستم پیشگیری از برخورد از جلو توانست بالاترین امتیازها را در این آزمایش ها دریافت نماید. این آزمایش ها شامل برخورد جلو با مانع کوتاه (اورلپ)، برخورد جلو با مانع بلند، برخورد از طرفین، استحکام سقف و حفاظت از سر میشدند.

۲۰۱۷ Sorento

۲۰۱۷ Sorento

در عین حال عملکرد ترمز اتوماتیک سورنتو نیز بالاترین امتیاز را از این موسسه دریافت کرد. این سیستم از برخورد در سرعت های ۱۲ و ۲۵ مایل به طور کامل جلوگیری کرد. در این آزمایشات که بر اساس معیارهای اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها در ایالات متحده انجام شده است سورنتو در ایمنی صندلی کودک تنها موفق به کسب رتبه قابل قبول گردید.سال گذشته نیز سورنتو ۲۰۱۶ موفق به کسب رتبه خوب در پنج آزمایش ایمنی این موسسه شده بود. اما از آنجا که سیستم پیشگیری از برخورد از جلو در این مدل صرفا جنبه هشدار داشته و به طور اتوماتیک ترمزگیری نمیکند، در این بخش تنها رده «حداقل قابل قبول» را دریافت کرده بود.

منبع : motortrend

کسب بالاترین رده ایمنی توسط کیا سورنتو ۲۰۱۷

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار