X بستن تبلیغات
5. Fixed

معماری بی نظیر هتل نروژی در دل جنگل -آکا

آکاایران: با اقامت در این هتل در وسط نهر و جنگل هستید

معماری بی نظیر هتل نروژی در دل جنگل

,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy]

معماری بی نظیر هتل نروژی در دل جنگل -آکاهتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن

آکاایران: معماری بی نظیر هتل نروژی در دل جنگل

به گزارش آکاایران: با اقامت در این هتل در وسط نهر و جنگل هستید

اختصاصیآکا ایران:  

هر کسی به یک تجربه هیجان انگیز و تماشای زیبایی های طبیعت علاقه دارد و مسافرت بهترین راه برای دست یابی به یک فرصت بی نظیر است . حالا معماران خلاق و خوش ذوق نروژی ، هتل منحصر به فردی طراحی کرده اند که علاوه بر اقامتی راحت و آرام ، امکان استفاده از زیبایی های بی نظیر طبیعت را در هر ساعت از شبانه روز برای مهمانان فراهم می کنند .

کشور نروژ چشم اندازهای دیدنی و طبیعت رویایی و بی نظیری دارد . اگر به این کشور سفر کردید و دلتان خواست در منطقه ای روستایی و کم جمعیت با چشم انداز هیجان انگیز اقامت داشته باشید ، سری به هتل Juvet Landscape  بزنید .

,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy]

این هتل فوق العاده در منطقه ی جنگلی در ناحیه Alstad و در وسط دره ی خوش منظر Valldallen قرار دارد. این هتل در میان پوشش جنگلی از درختان صنوبر ، کاج و غان واقع شده است. البته در اطراف این هتل نهر زیبایی جاری است که با تخته سنگ های قدیمی جلوه ی بی نظیری دارد.

طراحی و ساخت این هتل توسط گروه معاری جِنسِن و اسکودوین انجام شده و از هفت سازه ی مکعبی و چوبی ساخته شده است . در تمام اطراف این سازه زیبایی دلربای طبیعت قرار دارد و فرصت خوبی برای تماشای طبیعت و وقت گذرانی برای شما فراهم می کند . علاوه بر آن می توانید در این کابین ها از امکانات مدرن یک زندگی استفاده کنید.

,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy] ,هتل نروژی در دل جنگل,نروژ,معماری مدرن,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار