برجی که شبیه درخت کاج است + تصاویر -آکا

آکاایران: ساخت بی نظیرترین برج دنیا توسط معمار ژاپنی

برجی که شبیه درخت کاج است + تصاویر

,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy]

برجی که شبیه درخت کاج است + تصاویر -آکابرجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن

آکاایران: برجی که شبیه درخت کاج است + تصاویر

به گزارش آکاایران: ساخت بی نظیرترین برج دنیا توسط معمار ژاپنی

اختصاصیآکا ایران:  

قرار است برج حیرت انگیزی به شکل درخت کاج درشهر مونپلیه فرانسه ساخته شود، اکنون این برج توسط معمار ژاپنی در حال طراحی و ساخت است .

این برج کاج مانند خصوصیات فوق العاده و منحصر به فردی دارد و حتی طراحی آن به صورتی است که تمام نقص ها و مشکلات آپارتمان ها و برج های امروزی را برطرف کرده است . یکی از خصوصیات این برج شکل مخروطی آن است که به درخت کاج شباهت دارد . علاوه بر آن هر واحد دارای بالکنی است که به شکل برگ های این درخت می باشد .

معمار ژاپنی این برج با نام سو فوچیموتو می گوید باید برای طراحی برج ها و ساختمان های بلند از اشکال موجود در طبیعت الهام گرفته شود . این برج که در دست این معمار قدر است به درخت سفید نام گذاری شده و قرار است در 17 طبقه و 120 واحد ساخته شود . این برج چند منظوره و فوق العاده  دارای واحدهای مسکونی ، واحدهای تجاری و رستوران می باشد .

,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy] ,برجی که شبیه درخت کاج,بی نظیرترین برج دنیا,معماری مدرن,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار