در چند دقیقه خراشیدگی مبلمان را از بین ببرید -آکا

آکاایران: راهکارهای آسان برای ترمیم وسایل چوبی

در چند دقیقه خراشیدگی مبلمان را از بین ببرید

,تعمیر مبلمان,تعمیر وسایل چوبی,از بین بردن خراشیدگی مبل,[categoriy]

در چند دقیقه خراشیدگی مبلمان را از بین ببرید -آکاتعمیر مبلمان,تعمیر وسایل چوبی,از بین بردن خراشیدگی مبل,ترمیم خراشیدگی مبلمان

آکاایران: در چند دقیقه خراشیدگی مبلمان را از بین ببرید

به گزارش آکاایران: راهکارهای آسان برای ترمیم وسایل چوبی

اختصاصیآکا ایران :

مبلمان و وسایل چوبی به دلیل زیبایی و مستحکم بودن شان مورد قبول بسیاری است و همیشه از این وسایل استقبال می شود . اما مشکل این مبلمان و وسایل این است که زخمی و خراشیده می شود و این خراشیدگی ها باعث می شود دکوراسیون داخلی خانه زیبایی خود را از دست بدهد . ترفندها و راهکارهایی وجود دارد تا بتوانید در طول پنج دقیقه تمام خط و خش روی وسایل و مبلمان چوبی را از بین ببرید . ادامه مطلب را بخوانید تا با راه حل تعمیر خراشیدگی مبلمان آشنا شوید .

از سس مایونز استفاده کنید

اگر روی چوب خراشیدگی و شکاف های عمیق بوجود آمده است ، از سس مایونز استفاده کنید . برای این منظور روی شکاف به آرامی سس مایونز بریزید و شکاف را پر کنید و اضافی آن را پاک کنید . بگذارید سس برای 1-3 روز بماند تا در شکاف فرو رود و بعد مقدار اضافی را از روی سطح چوب پاک کنید .

از گردو استفاده کنید

با استفاده از گردو می توانید خراشیدگی و شکاف های عمیق را از بین ببرید . روغن طبیعی موجود در گردو سبب می شود تا خراشیدگی روی چوب از بین برود و مبلمان در مقابل خراشیدگی و شکاف های بعدی مقاوم شود .

,تعمیر مبلمان,تعمیر وسایل چوبی,از بین بردن خراشیدگی مبل,[categoriy]

از خاکستر سیگار استفاده کنید

می توانید از خاکستر سیگارها برای از بین بردن خراشیدگی چوب استفاده کنید . برای این منظور کمی واکس تیوبی مخصوص روی خراشیدگی ها بزنید و کمی خاکستر گرم سیگار روی آن بریزید و فشرده کنید و بگذارید بماند . دوباره روی آن واکس بزنید تا سطح چوب صاف و هموار شود .

از چسب پودری استفاده کنید

کمی چسب پودری با آب ترکیب کنید و به آرامی روی سطح مورد نظرتان بگذارید . باید تمام خراشیدگی روی چوب را با این ترکیب پر کنید .

از مداد ابرویی استفاده کنید

می توانید از مداد ابروی روغنی برای پر کردن خط و خراش های نازک روی مبلمان استفاده کنید . مدادهای ابرو تنوع زیادی دارد و به راحتی می توانید رنگ هماهنگ با مبلمان  تان را پیدا کنید .

,تعمیر مبلمان,تعمیر وسایل چوبی,از بین بردن خراشیدگی مبل,[categoriy]

از خمیر دندان استفاده کنید

می توانید برای از بین بردن خراش های روی چوب از خمیر دندان استفاده کنید .

از پاستل ها استفاده کنید

تولید کنندگان وسایل چوبی از پاستل های مخصوص چوب برای ایجاد سایه ، رنگ و نقش روی چوب استفاده می کنند اما می توانید در خانه از پاستل های رنگی استفاده کنید . پس پاستلی نزدیک به رنگ مبلمان یا وسیله چوبی تان را بردارید و با دقت و به آرامی روی محل خراشیده بکشید و با دستمالی نرم آن را جلا دهید . البته نباید خیلی در این کار افراط داشته باشید زیرا ممکن است خراش روی چوب را آشکارتر کند .

,تعمیر مبلمان,تعمیر وسایل چوبی,از بین بردن خراشیدگی مبل,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار