ایجاد بانک شیر مادر در تبریز کاری بسیار ستودنی و ماندگار است

به گزارش خبرنگار مهر، سعید شبستری خیابانی عصر جمعه در حاشیه افتتاح بانک شیر مادر در تبریز به خبرنگاران گفت: ارزش واقعی این بانک شیر در سال های آتی مشخص خواهد شد.

وی سپس با تاکید بر اینکه ایجاد بانک شیر مادران کاری بسیارستودنی و ماندنی است، گفت:با اینکه مشکلات متعددی در کشور داریم ولی هر روز یک خدمت جدید به مردمی که شایسته بهترین ها هستند، ارایه می شود.

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاشگران دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دست اندرکاران و بانیان تاسیس اولین بانک شیرمادران کشور گفت:سلامت فرزندان جامعه در گرو تلاش تیمی پزشکان این مجموعه بوده و حضور در این جمع و تقدیر از آنان ادای وظیفه بنده بوده است.

گفتنی است امروز جمعه بیست و پنجم تیرماه جاری اولین بانک شیرمادران جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم پزشکی تبریز- بیمارستان آموزشی درمانی الزهرای تبریز افتتاح شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار