بزرگترین و سبزترین دیوار اروپا -آکا

آکاایران: دیواری با طبیعتی سبز و زیبا در انگلیس

بزرگترین و سبزترین دیوار اروپا

,طراحی فضای سبز,معماری مدرن,دیوار سبز,[categoriy]

بزرگترین و سبزترین دیوار اروپا -آکاطراحی فضای سبز,معماری مدرن,دیوار سبز,سبزترین دیوار اروپا,معماری

آکاایران: بزرگترین و سبزترین دیوار اروپا

به گزارش آکاایران: دیواری با طبیعتی سبز و زیبا در انگلیس

اختصاصیآکا ایران: 

این دیوار که به بزرگترین و سبزترین دیوار در اروپا شهرت یافته است توسط مهندسان انگلیسی ساخته شده است. روی این دیوار 97000 گیاه به کار رفته است که به 20 گونه حیات وحش و بومی تعلق دارد. این دیوار بلند با مساحت 1027 متر مربع پوشش خارجی یک پارکینگ چند طبقه در دفتر شبکه ملی انتقال برق در بریتانیا است. این دفتر مرکزی در ساحل شهر وارویک انگیس واقع شده است. این سازه ی سبز و زیبا در اواخر سپتامبر 2014 آغاز شد و ماه میلادی گذشته به پایان رسید و مجهز به تهویه طبیعی، سیستم نوردهی ال ای دی و جعبه هایی برای پرندگان و حشرات است.

,طراحی فضای سبز,معماری مدرن,دیوار سبز,[categoriy]

این پارکینگ قابلیت پارک 446 خودرو را دارد و در چند طبقه ساخته شده است. از نوعی فولاد ویژه به همراه دیوار زنده و سبز به عنوان پوشش خارجی این پارکینگ استفاده شده است. این پارکینگ با دیوار سبزی بیش از 97000 گیاه را در خود جای داده است و به 20 گونه حیات وحش و بومی تعلق دارد. این گیاهان پروانه ها و زنبورها را جذب خود می کند. یک گیاه در این میان وجود دارد که شهد لازم را برای زنبورها فراهم می کند.

,طراحی فضای سبز,معماری مدرن,دیوار سبز,[categoriy]

در این میان لانه هایی برای پرندگان وجود دارد و حتی گیاهانی گل ده مانند گیاه توت فرنگی نیز وجود دارد. این پوشش سبز و زیبا علاوه بر طراوت و زیبایی، عسل و توت فرنگی نیز تولید می کند.

,طراحی فضای سبز,معماری مدرن,دیوار سبز,[categoriy] ,طراحی فضای سبز,معماری مدرن,دیوار سبز,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار