جزئیات آتش‌سوزی اتوبوس در اتوبان قم - تهران

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از تسنیم، مهدی فراهانی با اشاره به جزئیات آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر 60 اتوبان قم - تهران اظهار داشت: این سانحه در اثر برخورد اتوبوس با گاردیل در اتوبان قم - تهران به وقوع پیوسته است که اتوبوس به‌صورت کامل آتش گرفت.

وی افزود: در اثر این حادثه 1 نفر کشته و 12 نفر زخمی شدند که وضعیت 3 مصدوم درحال حاضر وخیم است و با بالگرد به مراکز درمانی قم اعزام شده‌اند.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی قم با بیان اینکه 9 مصدوم دیگر این سانحه به‌صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند، خاطرنشان کرد: به کمک ماموران آتش‌نشانی، آتش‌سوزی این دستگاه اتوبوس مهار شده است.

براساس این گزارش، مدیر سازمان آتش‌نشانی استان قم نیز در گفت‌وگو با تسنیم ضمن اشاره به جزئیات تکمیلی این حادثه گفت: شاگرد راننده این اتوبوس که در کابین این خودرو مشغول به استراحت بوده، کشته شده است.

عباس جعفری با بیان اینکه مسافران به کمک مردم از این دستگاه اتوبوس خارج شدند، ادامه داد: در اثر این سانحه تاکنون چندین نفر دچار سوختگی شدند که 5 نفر دارای سوختگی عمیق هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار