اردبیل هرماه میزبان یک رویداد ورزشی ملی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مجید خدابخش شامگاه جمعه در حاشیه جشنواره اسب اصیل عرب در جمع خبرنگاران تصریح کرد: استان اردبیل از دیرباز مهد ورزش‌های مختلف بوده و قهرمانان ورزشی متعددی را تقدیم کشور کرده است.

وی وجود اسطوره‌های ورزشی از جمله علی دایی و حسین رضازاده را موجبات افتخار این استان دانست و تأکید کرد: برگزاری جشنواره‌های ملی می‌تواند قابلیت های ورزشی استان را در سطح ملی و جهانی معرفی کند.

استاندار اردبیل اقدام هیئت سوارکاری استان در برگزاری اولین جشنواره اسب اصیل عرب را قابل تقدیر دانست و خواستار تکرار برگزاری جشنواره‌هایی در سطح ملی توسط هیئت‌های ورزشی مختلف شد.

خدابخش متذکر شد: به دلیل سابقه قابل‌توجه استان اردبیل در حوزه ورزش، معاونت توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در سفر اخیر خود به اردبیل قول مساعد برگزاری ماهانه یک رویداد ملی ورزشی را مطرح کرد.

وی ابراز امیدواری کرد برگزاری برنامه‌هایی از این دست علاوه بر ترویج ورزش قهرمانی و همگانی زمینه‌ساز ترویج روحیه جوانمردی و مردانگی و فتوت باشد.

به گفته استاندار اردبیل رونق فعالیت‌های ورزشی به ویژه برگزاری رویدادها در سطح ملی در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان نیز مؤثر بوده و می‌تواند نقش‌آفرینی کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار