نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری وجود دارد -آکا

آکاایران: طرح کاغذ دیواری متضاد با طرح فرش باشد

نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری وجود دارد

,معماری,انتخاب کاغذ دیواری,کاغذ دیواری,[categoriy]

نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری وجود دارد -آکامعماری,انتخاب کاغذ دیواری,کاغذ دیواری,معماری مدرن,دکوراسیون منزل,دکوراسیون

آکاایران: نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری وجود دارد

به گزارش آکاایران: طرح کاغذ دیواری متضاد با طرح فرش باشد

اختصاصیآکا ایران:   

کاغذهای دیواری با رنگ و طرح های متنوع به هر سلیقه ای پاسخ می دهد و با هر دیدی که به دنیای اطراف تان دارید می توانید کاغذ دیواری مورد علاقه تان را انتخاب کنید و از آن برای القا روحیه خود بهره ببرید. در انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری در منزل نکات جالبی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم  کرد.

هنگام انتخاب کاغذ دیواری طرحی را انتخاب کنید که بخش براقی داشته باشد زیرا باعث درخشش و جلوه اتاق می شود.  کاغذ دیواری براق را می توانید با تابلوهای هنری با طرح های دریایی یا اقیانوسی هماهنگ کنید. توصیه می کنیم کاغذ دیواری را انتخاب کنید که فضای سفید زیادی داشته باشد. وقتی یک طرح شلوغ را به عنوان کاغذ دیواری انتخاب می کنید، چیزی دیگری به تزئینات دیوار اضافه نکنید و بگذارید کاغذ دیواری با طرح و رنگ خود در فضای منزل تان جلوه کند. برای اتاق خواب کاغذ دیواری انتخاب کنید که با تخت و رنگ آن متناسب باشد. با این کار اتاق خواب تان شخصی و طراحی منحصر به فرد خواهد داشت. خیلی افراد روی کاغذ دیواری با طرح های درشت، قاب عکس آویزان نمی کنند. به شما پیشنهاد می کنیم این کار را انجام دهید و از نصب کردن تابلوهای متنوع با طرح و رنگ های مختلف هراسی نداشته باشید. می توانید دیوار را به یک آلبوم اختصاصی برای خود تبدیل کنید. طرح کاغذ دیواری را متضاد با قالی انتخاب کنید . مثلا اگر قالی روی زمین طرح گرد یا هندسی دارد شما از کاغذ دیواری با خط های افقی و عمودی استفاده کنید. کاغذ دیواری با طرح های افقی جلوه ی زیبایی به فضای منزل شما می دهند. می توانید در کمد دیواری هم از کاغذ دیواری استفاده کنید تا این فضاها به آثار هنری ماندگار تبدیل شود. برای این فضاها می توانید از مناظر زیبا یا طرح های ساده و مینیمال استفاده کنید و انتخاب شما به سلیقه و دکوراسیون منزل تان بستگی دارد. برای زیباترشدن منزل تان از کاغذ دیواری با طرح طبیعت استفاده کنید . مثلا در آشپزخانه ، طرح عمودی درختان با رنگ زمینه مشابه با دکوراسیون منزل ، روحی از طبیعت را به اتاق شما می دهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار